Sleduj nás

Kde sledovat I AM FIGHTER 2 - O2 universum

Kde sledovat I AM FIGHTER 2 - O2 universum
Již v pátek 6. března 2020 proběhne v O2 Universum dlouho očekávaný druhý galavečer I am fighter 2 a finále MMA reality show I am fighter. Pokud chcete sledovat tento galavečer online zdarma, stačí se registrovat zde. Sázková kancelář bude vysílat všechny zápasy online živě. Navíc dostanete peníze zdarma na první sázky a turnaj si tak příjemně zpestříte.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY NALEZNETE ZDEVšechny návštěvníky galavečera čeká jedenáct profi zápasů, kde uvidíme zvučná jména, jako je Tomáš Fidži Fiala, Tadeáš Růžička, Vladimír Lengál, Ondřej Petrášek, Alexander Cverna, Martin Prsíčko Horský, Daniel Bruno Brunclík, Bob Voves, Peter Gabal, Denis Farkaš, Jakub Ironkap Studený v doprovodu podporovatele a kolegy Marpa z kapely TroubleGang, a mnohé další.

V hlavním zápase večera uvidíme rovněž jednu z největších evropských hvězd MMA, Slováka Tomáše Deáka, který aktuálně drží titul v organizaci OKTAGON MMA.

Na galavečeru proběhne také finále úspěšné reality show I am fighter, kterou můžete již od začátku letošního roku sledovat každé pondělí na Prima Cool. K vidění budou finálové zápasy posledních čtyř finalistů a přímo před diváky se rozhodne o vítězi celé show. O vítězi z poslední dvojice budou hlasovat diváci, a to od pondělí 2. března až do samotného galavečera. Tento šampion si pak odnese hlavní výhru půl milionu korun a profesionální smlouvu s organizací IAF.

SLEDOVAT I AM FIGHTER 2 ŽIVĚ ZDARMA


Další články