Sleduj nás

Každý z vás idiotů by měl držet hubu! vzkazuje Miocic kritikům

Každý z vás idiotů by měl držet hubu! vzkazuje Miocic kritikům

Aktuální král divize těžké váhy UFC posílá poměrně drsný vzkaz všem kritikům, kteří mu vyčítají, že v době koronavirové pauzy odmítá obhajovat svůj mistrovský pás.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Stipe Miocic získal zpět své královské žezlo na UFC 241, které se konalo 17. srpna minulého roku, když ve čtvrtém kole skolil svého předchůdce Daniela Cormiera. A právě jemu je samotným Danou Whitem zaručena odveta (v našem případě trilogie).

Jak už sami dobře tušíme, protože je na programu tato bitva, ostatní zápasníci ze špičky těžké váhy musí čekat. Nelíbí se to jak Curtisovi Blaydesovi, tak ani Francisovi Ngannouemu, ba dokonce ani Jonu Jonesovi, který se chtěl za titulem do nejvyšší hmotností kategorie také vydat.


„Čas není neomezený. Buďto bude Stipe bojovat, anebo nebude. V takovém případě se divize pohne bez něj,“ předložil svůj pohled na věc Dana White, který tím jasně naznačil, že pokud se Miocic v nějaké dohledné době nerozhodne obhajovat, pak mu bude pás odebrán.

„Nevím, co po mně všichni chcete!“ odpovídal naštvaný šampion, k němuž každý den doléhají podobné nářky i výčitky. „Každý mi vyčítá, že zdržuji divizi, ale už nikdo si neuvědomuje, že se nemám kde připravovat. V každém státě jsou jiné podmínky. Někdo může trénovat a jiný zase ne. Já nemohu,“ zdůrazňoval.


Miocicův plán tedy zní, že by mohl obhajovat až někdy na podzim. „Bez legrace vám říkám, že můj trenér uzamknul tělocvičnu. Nikoho dovnitř nepustí, ani mě. Nebylo by to férové vůči ostatním. Měli jsme nějaké náčiní venku, ale když se tam sešlo pět lidí, hned je někdo udal na policii. Takže každý z vás idiotů může zavřít hubu!“ zlobil se.

A bohužel i nemládnoucí Daniel Cormier, jenž hraje o čas, má nyní smůlu. „Je mi jedno, co si Cormier myslí. Ten člověk si často protiřečí,“ říká o svém příštím soupeři Miocic. „Všude slýchám, ať obhajuji, nebo ať pás uvolním. V tomhle bodě se nestarám, nemohu učinit všechny šťastnými,“ uzavřel.


Další články