Sleduj nás

Václav Sivák před titulovou obhajobou: Furt plácá něco o tom, že je Čečenec. Já jsem zase cikán. No a co

Václav Sivák před titulovou obhajobou: Furt plácá něco o tom, že je Čečenec. Já jsem zase cikán. No a coFOTO: OKTAGON MMA

Hlavní zápas turnaje RFA 10 v Havířově přinese první titulovou obhajobu Václava Siváka. Neporaženého šampiona prověří Rakušan s čečenským původem Ruslan Tokhtarov.

Tomu stačil k vyzyvatelské pozici solidní výkon v zápase s Jakubem Kroftou. Nyní jej ovšem čeká pravděpodobně nejlepší postojář, kterého československá scéna nabízí, to navíc na téměř domácí půdě.

"V mém rodném Čečensku je normální bojovat. Jsem bojovník a mám to v krvi. Musel jsem se probojovat osobním i sportovním životem. V každém zápase jsem motivovaný a strašně mě to baví. Stál proti mně Krofta, teď to bude Sivák. Jsem bojovník, titul bude můj,“ nešetřil Ruslan sebevědomím v medailonku vydaném organizací RFA.


Nyní bude muset svá silná slova potvrdit v kleci, což se proti Sivákovi zatím nikomu nepovedlo.

„Takových řečí už jsem slyšel milion, každý Čečenec si myslí, že je něco jiného, ale myslím, že jsme všichni stejní. To oni si tam říkají mezi sebou, že jsou jiní. Nemělo by se zapomínat na to, že já jsem cikán a jsem úplně něco jiného. Neříkám, že jsem lepší, protože jsem cikán, ale protože tvrdě trénuju. On může být tvrdší, ale já budu rychlejší. Vůbec se toho nebojím,“ nedal se Bad Boy zastrašit původem protivníka a na tiskové konferenci přidal svoje nekompromisní prohlášení.


Kdo měl pravdu a čí slova byla pouze plácáním do větru, to se dozvíme již 13. května. Ruslan si po tomto duelu plánuje kariéru v MMA a rád by spojil svoji budoucnost s Real Fight Arenou.

Vaška čeká obhajoba jeho titulu WAKO PRO, která by měla proběhnout na tradičním letním galavečeru Yangames Fight Night.


Další články