Sleduj nás

Karlosův vzkaz Attilovi: Nezkoušej se mnou bojovat jen o přežití, jinak dostaneš stejně jako Frankenstein!

Karlosův vzkaz Attilovi: Nezkoušej se mnou bojovat jen o přežití, jinak dostaneš stejně jako Frankenstein!

Ještě když Terminátor přemohl Frankensteina, tak se ho lidé ptali, proč ho neukončil před limitem. Odpověď byla jednoduchá: „Je těžké porazit někoho, kdo se furt brání, brání a brání. Já se bohužel dostávám do situací, kdy soupeři řeknu, kdy ho ukončím, a oni už pak nezápasí proto, aby vyhráli, ale jenom aby dokázali, že to přežijí.“ Attilu nyní Karlos vyzval, aby nedělal tu stejnou chybu, co dělají jeho soupeři.

Karlos Vémola je rozhodně při chuti, což prokazuje jeho velmi nabitý kalendář, který se před soubojem s Attilou nejspíše rozroste ještě o jeden duel. Než se tak oficiálně potvrdí, vyslal český Terminátor vzkaz svému soupeři v boji Attilovi Véghovi, jenž už si jistě brousí své zbraně pro československý zápas století.


„Attilovi jenom jedno. Čeká nás československý fight století, nedělej tu stejnou chybu, co dělají moji soupeři. Nesnaž se tam se mnou přežít. Pojď a ukaž pořádný boj, aby to bylo otevřené na obě dvě strany,“ vzkazoval Vémola.

Kdyby však bývalý šampion Bellatoru MMA neuposlechl, čekal by ho údajně rychlý proces. „Pokud se budeš snažit přežít, tak nepřežiješ. Dostaneš stejně jako Frankenstein!“ varoval Karlos, jehož dominance boje na zemi nedala brazilskému soupeři z hlavního zápasu na Oktagonu 13 vůbec žádnou šanci.Další články