Sleduj nás

Karlos Vémola z nemocničního lůžka reaguje na zrušení duelu s Kinclem

Karlos Vémola z nemocničního lůžka reaguje na zrušení duelu s Kinclem
To, čeho se lidé nejvíce strachovali, se nakonec stalo skutečností. Karlos Vémola je připoután k nemocničnímu lůžku a jeho zdravotní stav mu nedovolí nastoupit do duelu proti Patriku Kinclovi.

Terminátor opět doplatil na to, že každý den makal na více jak sto procent, přičemž neposlouchal varovné signály svého těla. Jak potvrdil ve videu natočeném pro fightlive, častokrát jel, i když se necítil zrovna nejlépe.

Jak už dobře víme, vše se zhroutilo minulý týden v úterý, co byl Karlos převezen do fakultní nemocnice Motol v Praze. Zde mu zjistili akutní zánět, jehož vážnost byla mnohem větší, než se mnozí z nás vůbec mohli domnívat.

Karlos Vémola a jeho reakce


„V první řadě chci poděkovat doktorům z Motole, že se o mě starali a nadále starají. Zatím nedokážu přesně říct, co přesně se mnou je, stále probíhají testy. Jsem tu týden a ještě tu několik dalších týdnů pobudu. Nejsem ve stavu, abych mohl s jistotou říct, jak dlouho to bude trvat. Je ale více než jasné, že v prosinci nebudu moci zápasit.


V úterý v noci mě přivezli do nemocnice s obrovským zánětem v těle, kdy jsem měl v podpaží uzlinu, která mi praskla a vylila se mi do celé části těla a od té doby se v tom takhle vezu. Doktoři zkoumají přesnou příčinu. Já jsem nejspíš dostal ránu do nosu, protože prvně mi natekl nos, a pak také do žeber, protože tam se zanítily ty uzliny a otok se rozjel. Bohužel se mi ale z toho otoku udělala trombóza v levé ruce. Úterní večer byl hodně kritickej, až mě to děsí.

Doktoři mi řekli, že jsem v úterý měl opravdu namále. Lidi se mě ptají, kdy budu zápasit, jak budu zápasit… Abych vám pravdu řekl, ve středu jsem přemýšlel jenom nad tím, že můj kluk má první narozeniny, a že s ním chci být. To se naštěstí povedlo. To, kdy se vrátím, je otázka dlouhého času. V první řadě je zdraví. Musím počkat, k jakým závěrům dojdou doktoři."

Omlouvá se fanouškům i Kinclovi


„Moc mě to mrzí vůči fanouškům, Oktagonu i soupeři. Tak to v tom našem sportů bohužel někdy je. Já se teď musím soustředit, abych se pořádně vyléčil. Nemyslím si, že bych si to tentokrát přivodil sám nějakou hloupostí nebo podceňováním. Je ale fakt, že mi pár dní nebylo dobře, ale i přes to jsem trénoval a makal.


Jenže to jsem přičítal nadměrné únavě z tréninků. Všechny časy a měření ukazovaly na to, že jsem v nejlepší životní formě. Jel jsem na krev, nemohl jsem ale vědět, že skončím s takovým velkým zánětem v těle, který přejde až do trombózy. Příčina se teprve musí zjistit, ještě čekáme na všechny výsledky. Potom vás budu dál informovat a všem vám děkuju za podporu."

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články