Sleduj nás

Karlos Vémola vyzval polskou legendu! Pokud mu to OKTAGON povolí, chce bojovat s Mariuszem Pudzianowskim

Karlos Vémola vyzval polskou legendu! Pokud mu to OKTAGON povolí, chce bojovat s Mariuszem Pudzianowskim

Turnaj KSW 79 je minulostí, a kromě sportovních výkonů, kteří bojovníci na akci předvedli, se probírá další prohlášení Karlose Vémoly, který se dostavil jako čestný host. 

V rozhovoru pro polský server inthecage.pl totiž Terminátor odtajnil svého vysněného soupeře z největší evropské organizace. Jak je u něj zvykem, nejedná se o žádné tuctové jméno, ale o jednu z největších legend polské scény.

"Rád bych udělal nějaký historický zápas. Jistě, Materla je velké jméno, ale já myslím udělat to opravdu megavelké. Proti gigantovi! Rád bych bojoval s Pudzianowskim,“ překvapil všechny svým přáním Vémola. 


Šestačtyřicetiletý Polák přišel koncem roku o svoji pětizápasovou vítěznou sérii, při které dokázal sestřelit Jurkowskiho nebo Materlu. Kosa na kámen padla až v souboji s jinou legendou, Mamedem Khalidovem. 

Cannibal sice nastupoval po porážce od Soldiče jako obrovský outsider, ale i tak ukázal bývalému strongmanovi jeho limity, a i přes váhový deficit jej vzal ve wrestlingu do učení. Podobný scénář by si jistě představoval i Vémola, ale vše bude záležet na touze OKTAGONu dohodnout se s KSW na zapůjčení své hvězdy. To se i přes vstřícné kroky, které k sobě v poslední době organizace dělají, zdá jako čirá utopie. 


"David a Goliáš. Vémola proti Pudzianowskimu, to by byl ten zápas. Pokud bych si v budoucnu mohl vybrat, tak bych šel právě do tohohle," popustil uzdu své fantazii Terminátor. 

Nám obyčejným fanouškům by ale stačilo ke štěstí, kdyby vyšla odveta s Patrikem Kinclem a na konci roku zápas proti Attilovi. 


Další články