Sleduj nás

Karlos Vémola reaguje na slova Davida Kozmy, že ho Patrik Kincl zničí

Karlos Vémola reaguje na slova Davida Kozmy, že ho Patrik Kincl zničí
David Kozma se nechal slyšet, že by se hodně moc divil, kdyby byl Vémola schopný Kincla kontrolovat celých pět kol.

Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.
Terminátorova největší síla plyne z boje na zemi, to ví snad každý, ale jelikož stárne, jeho síly a energetické zásoby naopak slábnou. Z toho by naopak mohl těžit jeho příští oponent Patrik Kincl, který má velkou chuť Karlosovi vrátit čtyři roky starou porážku.

„Když měli mít první zápas, tak jsem říkal, že je pro mě favoritem Patrik Kincl. Tam to vypadalo, že kdyby to pokračovalo do čtvrtého kola, tak by Patrik asi vyhrál,“ uvedl před pár dny současný velterový šampion David Kozma.


„Podle mě v tom duelu hrálo velkou roli i to píchnutí do oka. Proto jsem na jejich odvetu velmi zvědavý. Neumím si představit, že Vémola vydrží Kincla celých pět kol házet,“ přidával.

Patrik Kincl vyhlizi zapas v UFC Patrik Kincl a Karlos Vémola v souboji

Reakce Karlose Vémoly


„Co jiného měl Kozma říkat, když s Kinclem trénuje a asi s ním ty sparingy prohrává… Já zase trénuju s Machem Muradovem a nedokážu si představit, že by Mach v nějakém rozhovoru řekl, že mě Kincl zmlátí. Takže ani David Kozma nebude nikde mluvit o tom, že já zmlátím Kincla,“ vyjasňoval Terminátor v rozhovoru pro Fightlive.


„Nezapomínejte ovšem, že Kozma je šampionem v sedmdesát sedmičce a já jsem šampionem v devadesát trojce. To znamená, že Kincl trénuje s někým, kdo se nachází dvě hmotnostní kategorie pode mnou…,“ vypíchl jednu zásadní věc.

„Jinak doufám, že má David pravdu a že těch pět kol na Patrika potřebovat nebudu. Protože jak už jsem řekl, pro mě osobně největším posunem bude, když vyhraju před limitem. Takže třeba se Davidova slova nakonec potvrdí, že Patrika nebudu házet celých pět kol. Třeba mi budou stačit jen dvě,“ usmál se.


Další články