Sleduj nás

Karlos Vémola: Odvetou se potvrdilo, že v prvním zápase nevyhrál lepší borec

Karlos Vémola: Odvetou se potvrdilo, že v prvním zápase nevyhrál lepší borecFOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola je přesvědčený, že je na míle lepším bojovníkem než Attila Végh, který měl v prvním zápase pouze štěstí.

Výraznějším způsobem by si o trilogii ani říct nemohl. Karlos Vémola má za sebou úspěšně dokončenou práci, při níž si svého slovenského soka na začátku druhého kola zamknul v arm trianglu a vyrovnal tak stav série na 1:1. V Karlosových očích by se možná dalo říct „Bohužel pouze 1:1“.

Attila Végh sice v prvním zápase vykouzlil nad očekávání krásné KO, které se stalo highlightem roku a běželo i na mnoha zahraničních serverech, ale rozhodně jím prý neukázal svou dominanci. Tyto šťastné údery v bojových sportech padají a Vémola prý bohužel schytal jeden z nich. To nyní mimo jiné sám olomoucký bojovník prozradil v rozhovoru Willymu Caovi.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Teď se jenom potvrdilo to, že v prvním zápase nevyhrál lepší borec. To jsem říkal i dřív a teď jsem to (během odvety) dokázal. Ale abych to dokázal úplně, tak by se muselo stát to, co jsem tvrdil úplně začátku – že budu první, kdo Attilu porazí dvakrát. Ale na tohle už se ptejte Ondry a Pala a samozřejmě i Attily Végha. Show me the money a já jsem ready,“ řekl Vémola, jehož ještě hřál ten krásný pocit z výhry. 

Pokud se tedy Attila rozhodoval, zdali tu tvrdou dřinu má podstoupit znovu, tato slova by mu mohla nalít čerstvou krev do žil. Samozřejmě není vyloučeno, že Vémola sám tímto rozhovorem něco podobného nezamýšlel.


Promotér Pavol Neruda se nechal slyšet, že by bylo nejlepší, kdyby se trilogie mezi českou a slovenskou MMA legendou uskutečnila ještě letos. A aby to bylo úplně spravedlivé, rád by po dvou turnajích v Praze nyní potěšil publikum v Bratislavě, a to konkrétně na stadionu Tehelné pole. Dle současných indicií to vypadá, že Attila je posledním dílkem, který musí projevit souhlas, aby skládačka i trilogie byly kompletní.


Další články