Sleduj nás

Karlos Vémola nabízí své služby šéfovi Slavie: S mou pomocí nemá Chelsea proti vám šanci

Karlos Vémola nabízí své služby šéfovi Slavie: S mou pomocí nemá Chelsea proti vám šanci

Prakticky je jedno, jakému sportu se věnujete. Když se sejdete s ostatními hráči, zápasníky či atlety někde v zákulisí, vždy si budete mít co říct a třeba i najdete společné zájmy. Jeden takový zájem projevil i český MMA bijec Karlos Terminátor Vémola, jenž se v pořadu TIKI-TAKA pustil do debaty se šéfem Slavie Jaroslavem Tvrdíkem.

Ačkoliv se momentálně nacházíme v reprezentační přestávce, kdy jsme napříč všemi (nejen) evropskými soutěžemi od veškerého ligového dění odděleni, pak nám nepochybně neuniklo, že se Slavie v čele s trenérem Jindřichem Trpišovským probojovala až do čtvrtfinále Evropské ligy. Po skalpu houževnaté španělské Sevilly na ni teď ovšem čeká další gigant, a to možná ještě těžší londýnská Chelsea.

Vesměs se jedná o nejtěžšího soupeře, jakého mohli sešívaní během losu dostat, proto se do konverzace vložil i Vémola, který nabídl své služby. „Mně přijde, že z té Chelsea máte až přílišný respekt. Nepotřebovali byste pomoct? Já bych mohl do obrany třeba klidně,“ vzbudil pozornost všech lidí ve vysílání, načež se prakticky ihned dočkal odpovědi. „Určitě jste do kabiny k nám zván a určitě by nám vaše bojovnost, i když ji naši kluci taky projevili, mohla pomoct,“ reagoval Tvrdík.


Vzhledem k tomu, že se jedná o Terminátora českého MMA, jenž se momentálně nese na vlně devíti výher, pak mu pozice pouhého morálního povzbuzovače kabiny nestačí. „Já ale nemyslel do kabiny, nýbrž na hřiště přímo,“ smál se válečník, který má své hlavní sídlo právě v Londýně, tudíž by pro něho neměl být problém dojít na zápas. „Slyšel jsem, že bydlíte v Anglii. Jste tedy srdečně zván k nám do kabiny. Rozhodně to klukům udělá radost,“ odpovídal Tvrdík.

„Kdybych nastoupil, tak jsou předem poraženi,“ vracel se ke slovu Vémola, který není ve fotbale úplným amatérem. „Dělám ho dobře… dělám všechno dobře,“ vtipkoval. Posléze však přiznal, že dříve postával u brankové čáry. „Býval jsem gólmanem, ale pak když jsem přišel na to, že vlastně vůbec nic nevidím a ani příliš vysoký nebudu, tak jsem toho nechal,“ prozradil zápasník, s nímž se už 6. dubna budeme moct vidět pod hlavičkou Night of Warriors, kde změří své síly s dlouho vyhlíženým soupeřem Princem Aounallahem.


Další články