Sleduj nás

Karlos Vémola: Kincl se mnou trilogii nikdy nechtěl. Ale nevadí, šampionem už stejně dlouho nebude

Karlos Vémola: Kincl se mnou trilogii nikdy nechtěl. Ale nevadí, šampionem už stejně dlouho nebudeFoto: OKTAGON MMA

Karlos Vémola doufá, že se Attila Végh nezachová jako Patrik Kincl a strachy z trilogie neuteče.

Když Terminátor loni na podzim obhájil svůj opasek polotěžké váhy bleskurychlým KO nad Pavolem Langerem, tak posléze ještě v kleci do mikrofonu řekl, že by rád napravil své květnové zaváhání z odvety s Patrikem Kinclem… Přesně té odvety, ve které si myslel, že ji vyhrává na body, než ho zmrazil verdikt tří pověřených bodových arbitrů, kteří dali všechna kola jeho soupeři.

Oktagon v čele s Ondřejem Novotným se myšlenkou ohledně trilogie zabýval, mezi fanoušky kvůli tomu dokonce panovalo velké pozdvižení, ale finální verdikt Karlosovi podobně jako v květnu při oznámení výsledku přinesl zklamání.

„Patrik Kincl byl jediný, kdo by tu trilogii nechtěl. Už mu to bylo několikrát navrženo a pokaždé ji z nějakých důvodů shodil ze stolu,“ řekl Vémola, jenž se objevil jako host ve studiu CNN Prima News.

Teď ta situace navíc není tak jednoduchá jako na podzim, kdy Terminátor avizoval, že by si kvůli mistrovskému opasku a završení trilogie s Patrikem Kinclem tu cestu do střední váhy udělal ještě jednou.


„Kromě toho, že se chystám do důchodu, jsem své mámě také slíbil, že do osmdesát čtyřky už shazovat nebudu. Znamená to pro mě ohromnou zdravotní zátěž,“ vyjasňoval Vémola, kterého nakonec bude hřát i úspěch jeho kamaráda Makhmuda Muradova, který se po pěti letech vrátil zpátky do Oktagonu.

„Nad Kinclem se už teď stahují mračna, protože se nám do osmdesát čtyřky vrátil Uzbek s českým srdcem. Myslím si, že Kinclovi ten pás už dlouho nezůstane. Pro mě nikdy nemělo smysl bojovat s Kinclem, chtěl jsem pouze jeho opasek, ale ten už stejně velmi brzy bude v rukou Macha Muradova. Mě do střední váhy už nic nedostane, ale Mach tam bude šampionem, jsem o tom přesvědčený,“ vychválil Vémola svého přítele i tréninkového parťáka.


Další články