Sleduj nás

Karlos Vémola i Attila Végh dostanou za Zápas století pěkný balík! Na Marpa s Rytmusem to ale nemá

Karlos Vémola i Attila Végh dostanou za Zápas století pěkný balík! Na Marpa s Rytmusem to ale nemá

Je tomu téměř rok, co XFN se svou boxerskou akcí, jíž vévodili hudebníci Marpo a Rytmus, vyprodalo O2 arenu. Nyní se totéž povedlo Oktagonu MMA, který si pro diváky připravil pochoutku v podobě „Zápasu století“. Na kolik si tedy přijdou hlavní hvězdy?

Aby se peníze mohly vydělat, musí se nejprve utratit. Podobným heslem se řídí i promotér Oktagonu Ondřej Novotný, jenž nedávno prozradil, že jen náklady na turnaj v O2 areně ho vyšly na „desítky milionů“. Ze všeho nejdražší však byly samotné platy všech bojovníků.

Dle informací, které veřejnosti poskytl deník Blesk, by si Karlos Vémola i Attila Végh měli shodně přijít na 1,5 až 2 miliony korun. Na české poměry se jedná o velice slušnou sumu, jíž dokázalo konkurovat snad jenom XFN, které na konci minulého roku zaplatilo Marpa s Rytmusem částkami tří a pěti milionů.

Oktagon 15 se bude konat již tuto sobotu 9. listopadu. Celou zápasnickou fight card, která čítá několik velkých jmen, otřásla už dvě zranění. Přesto bychom o to nejdůležitější neměli přijít.


O2 arenu má navštívit 19 700 diváků, všechny sekce se zdají být do posledního místečka vyprodané. Další příliv fanoušků se má přihnat skrze stanici O2 TV Sport, kde vám bude nabídnuta hlavní karta, anebo PPV, kde si z pohodlí domova rovnou vychutnáte turnaj celý. 


Další články