Sleduj nás

Karlos Vémola děkuje fanouškům a zároveň slibuje, že si půjde tvrdě za odvetou

Karlos Vémola děkuje fanouškům a zároveň slibuje, že si půjde tvrdě za odvetou

Uznal, že to nebyl jeho den, a zároveň pogratuloval vítězi. Karlos Vémola prohrál bitvu, na níž se lidé dlouhé měsíce ve svých myslích upínali, ale samotná válka by i tak mohla pokračovat.

„Chtěl bych poděkovat, že se mi nestalo to, co Attila říkal po jeho prohraném zapase (na Oktagonu 12), když se k němu jeho vlastní fanoušci otočili zády. Mně se to neděje vůbec. Já jsem od vás tolik pozitivních zpráv nedostal ani po vyhraném zápase. To, co mi teď píšete, mi dělá obrovskou radost,“ pravil Terminátor ve svém videu.

Bohužel pro Karlose tak skončila jedna velké vítězná série, která čítala už jedenáct zápasů. Kvůli tomu se vesměs i zbortily jeho sny ohledně opětovného přesunu do UFC, a tak se aspoň pokusí potvrdit své postavení na domácí scéně.


„Stanu se teď Attilovou noční můrou, protože půjdu tvrdě za Ondrou s Palom (promotéři Oktagonu) a Attilou pro svůj rematch, který si myslím, že si určitě zasloužím, jelikož se mi zbortil sen, který tady buduju šest let, a já nedovolím, aby se mi zbortil pro jeden úder. Jestli to takhle má být, tak potřebuji v mysli vědět, že jsem doopravdy prohrál s lepším fighterem,“ přidával Vémola, jenž poblahopřál soupeři a naznačil, že si fanoušci zaslouží, aby se turnaj takového velkého formátu jako Oktagon 15 konal také na Slovensku.  Další články