Sleduj nás

Karlos Vémola: Co bych dělal, kdybych nemohl zápasit? To si nedokážu vůbec představit!

Karlos Vémola: Co bych dělal, kdybych nemohl zápasit? To si nedokážu vůbec představit!
Zápasník Karlos Vémola prožívá jedno z nejtěžších období ve svém životě. MMA kariéra je v ohrožení kvůli zraněné ruce a navíc musí řešit nepříjemné problémy ve vztahu se svou snoubenkou Lelou Ceterovou.

Kvůli zraněné ruce přišel loni o zápasy s Naruszczkou, Marpem i Pirátem. Navíc se zranění ještě zhoršilo a dokonce hrozí, že už se Terminátor do boje nevrátí. Co na takovou bolestnou představu říká sám Vémola?

Asi se o tom úplně nechci bavit, protože je to věc, kterou si absolutně nepřipouštím. Bude to znít až moc extrémně… Možná si kdekdo řekne: ‚Pane bože, to je debil.‘ Ale představa, že se ráno vzbudím a nemůžu trénovat nebo jít do klece, to je, jako bych se vás zeptal: Dokážete si představit, že ráno budete na vozíku? Pro mě je to úplně to samý. Třicet let trénuju, třicet let dělám to samý. Kdyby mi někdo ze dne na den řekl, že nesmím, tak si to zatím nedokážu představit. Je to jedna z nejhorších zpráv, co bych mohl v životě dostat. Vůbec nevím, co bych dělal a jakým směrem bych se upřel dál. Takže představit si to nedokážu,” reagoval Vémola v podcastu FightCast One.


Ke kariéře MMA bojovníka se Vémola dostal díky své práci vyhazovače v jednom z největších londýnských klubů. Ani tenkrát si nedokázal představil, že by se svojí prací skončil a vhrnul se do světa zápasení.

Dodneška bych stál na dveřích. Celkem stoprocentně. Já jsem se s tím těžce loučil, dneska nevím proč. Nakonec jsem musel a je možný, že tak, jak jsem se nechtěl rozloučit s dveřma… Pro mě to byla prostě neuvěřitelná etapa života. Bylo to něco, v čem jsem byl dobrej a v čem jsem si v Londýně vybudoval velký jméno. A potom jsem toho musel nechat, což jsem si taky nedokázal představit. Stejně to mám asi teď s MMA. Jako jsem si tehdy neplánoval plán B při dveřích. Možná se mi jednou stane něco podobného v zápasení. Nepůjde to, budu toho muset nechat a začnu budovat něco jiného. A jednou si třeba taky řeknu, že to byl ten správný krok. Zatím jsem ho ještě nenašel,” prozradil Terminátor.


Více o budoucnosti Karlose nám napoví lednová rezonance, s jejímiž výsledky Terminátor své fanoušky určitě seznámí.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA