Sleduj nás

Karlos Vémola: Bratr mě vydíral a chtěl miliony, nakonec moje intimní video pustil do éteru

Karlos Vémola: Bratr mě vydíral a chtěl miliony, nakonec moje intimní video pustil do éteru
Showbyznys má vždy dvě stránky. Ať už tu dobrou, tak i tu zlou. Své by o tom mohla vyprávět celá řada zahraničních celebrit a na té tuzemské scéně konkrétně i Karlos Vémola.

Jeho bratr se totiž zmocnil videa, které neměl nikdo vidět. A rázem byl problém na světě.

Kulturistika, pěkná těla a bojové dovednosti. Spousta žen v tomto najde zalíbení a zejména u Terminátora to platilo zrovna tak. Před šesti lety si vyrazil na večírek, kde se více sblížil nejen s jednou, ale rovnou s třemi ženami. Svůj úlovek zaznamenal na telefon, což byla chyba. Jak se ukázalo, jeho bratr ho později zveřejnil na portálech pro dospělé.

„Video je šest-sedm let staré. Můj bratr mi před časem ukradl telefon, kde jsem nahrávku měl. Tím videem mě vydíral. Chtěl po mně miliony korun. Je to stará věc, to je celé. Tehdy jsem byl nezadaný a užíval si. Nevidím na tom nic špatného,“ promluvil Karlos pro eXtra.cz, kde se k dané situaci vyjádřil. Bratrovi údajně nedal ani korunu. „Kašlu na něj, pro mě skončil,“ dodával.

Jeho video s třemi dívkami stále koluje po internetu, avšak horší pro Terminátora teď je, že se dostal do války s vlastní krví. Ta se ale hájí tím, že jí Karlos má zaplatit pouze ty peníze, které jí dluží.


Momentálně se Vémola zotavil ze zranění a připravuje se na boxerský zápas s Marpem pod hlavičkou Oktagonu.

Další články