Sleduj nás

Karlos dělá moc velkou chybu, že s námi jede zápasit do Ruska, zní z tábora soupeře

Karlos dělá moc velkou chybu, že s námi jede zápasit do Ruska, zní z tábora soupeře

Aby udělal důležitý kariérní posun, rozhodl se Karlos „Terminátor“ Vémola zamířit do peřejí zahraničních vod, kde na něj čeká dost možná nejtěžší zkouška od časů, kdy působil v UFC. Tuto volbu ovšem hodnotí jeho soupeř jako chybnou.

„Mám výhodu toho, že budu doma, před domácím publikem. A já vždy, když zápasím, plně vnímám to, jak publikum reaguje. Karlose máme dokonale nastudovaného. Vím, co se od něho dá očekávat. Dělá moc velkou chybu, že se vydává sem za mnou,“ pravil Terminátorův příští soupeř Mikhail Ragozin.

Podobně jako Vémola, tak i Ragozin má sen, že se jednoho dne přesune do UFC. Jeho zápasový rekord (13 výher a 3 porážky), vypovídá o tom, že jsou jisté základy už položeny. Kdyby se mu přeci jen českého válečníka podařilo skolit, vrátka do nejlepší bojové organizace světa by se mu možná i otevřela.


„Na každý souboj se důkladně připravuji i kvůli tomu, abychom splnili cíl, který jsme si já a můj tým dali. My máme namířeno do UFC, čemuž budeme všechno podřizovat. Rádi bychom se tam objevili už na začátku příštího roku,“ potvrzovala ruská mašina, jež vydolovala z posledních šesti zápasů pět vítězství.

Mikhail Ragozin trénuje ve společnosti top kvality, jako je Ivan Shtyrkov, Alexey Kunchenko či Petr Yan. Celý jeho tým udělá pro postup do další fáze všechno, a proto si můžeme být jisti, že nás 8. května na Russian Cagefighting Championship čeká skvělý zápas.


Další články

Ondřej Novotný bere vinu na sebe. Vysvětlil propadák českých bojovníků v Ostravě

Ostravský turnaj Oktagon 84 přinesl fanouškům hořké zklamání, když drtivá většina domácích bojovníků padla pod náporem zahraničních nájezdníků. Promotér Ondřej Novotný se nyní k černé bilanci vyjádřil a překvapivě vzal velkou část viny na svá bedra. Za masakrem českých nadějí totiž stály neustálé změny na startovní listině a extrémně těžký matchmaking.

Ondřej Novotný bere vinu na sebe. Vysvětlil propadák českých bojovníků v Ostravě

Tohle nikdo nečekal, slavný samuraj visel nad propastí bez jakéhokoliv jištění

Viset na kolmé skalní stěně vysoko nad zemí bez jediné jistící karabiny vyžaduje buď čiré šílenství, nebo absolutní zenový klid. Elitní český bojovník Jiří Procházka nedávno pořádně šokoval zástupce největší MMA organizace světa, když jim místo rutinních záběrů z tělocvičny poslal mrazivé video ze svého adrenalinového hazardu nad propastí.

Tohle nikdo nečekal, slavný samuraj visel nad propastí bez jakéhokoliv jištění

Absurdní chování a výmluvy. Škvor hodnotí bojovníky

Elitní postojář a veterán organizace Oktagon MMA Daniel Škvor si nebral servítky. V reakci na nedávné dění na domácí scéně ostře zkritizoval přístup některých zápasníků. Nelíbí se mu hledání výmluv, politikaření ohledně výběru místa zápasu i špatný přístup k celoroční fyzické kondici.

Absurdní chování a výmluvy. Škvor hodnotí bojovníky

Stimulanty nic nezmění. Matěj Peňáz ostře o novém antidopingovém programu

Organizace Oktagon MMA se po vzoru světových gigantů pouští do boje se zakázanými látkami. Zatímco někteří krok vedení kvitují, elitní postojář Matěj Peňáz mírní nadšení. Podle něj testování pouze na stimulanty nepřinese revoluci. Opravdové zemětřesení na scéně podle něj nastane až ve chvíli, kdy se začnou plošně kontrolovat anabolické steroidy a růstové hormony.

Stimulanty nic nezmění. Matěj Peňáz ostře o novém antidopingovém programu

Oktagon odhaluje karty: Pukač mění váhu a Humburger má na stole velkou výzvu

Už žádné drastické shazování kil a trápení v sauně. Slovenský bijec Robert Pukač se rozhodl pro zásadní kariérní krok a definitivně mění váhovou kategorii, což s úsměvem kvitoval i promotér Ondřej Novotný. Organizace zároveň odkrývá karty pro nadcházející turnaje v Liberci a Bratislavě, kde se rýsují třaskavé bitvy.

Oktagon odhaluje karty: Pukač mění váhu a Humburger má na stole velkou výzvu