Sleduj nás

Karlos Benda se vyjádřil na adresu Alexe Cverny. Tohle je pravý důvod, proč jej odmítá

Karlos Benda se vyjádřil na adresu Alexe Cverny. Tohle je pravý důvod, proč jej odmítá
Co Karlos Benda v boji přemohl Jardu Kotlára, vystřelil do klece jako uragán Alex Cverna, který již údajně nemohl přihlížet tomu, jako „jeho kluci“ dostávají na zadek.

„Tak už to stačí… Už to stačilo, že jste tady mlátili moje kluky. Vyzýváte tady samé mladé kluky...,“ vysoukal ze sebe Cverna, který očividně špatně skousával jak porážku Kotlára, tak i tu „drzost“ Bendy, který naznačil, že by si do příštího fightu rád vzal Tadeáše Veselého, který si vůči Karlosovi několikrát neodpustil pár nemístných poznámek.

„Není to vyleženě výzva,“ pokračoval Cverna. „Doufám ale, že to Karlos přijme a že si to zkusíme. Můžeme ukázat těm klukům fight nebojovník vs. bojovník,“ podotkl s jasným úmyslem pomstít Kotlára a zvrátit tak nepříznivou bilanci „jeho kluků“.

Karlos Benda a jeho vyjádření


Ne každému se líbilo, jak Alex vtrhl do klece a jak ukradl show jenom pro sebe, mnozí to však dokázali ignorovat. I Karlos to chtěl původně nechat být, ale nakonec se k tomu ještě vrátil. Fanoušci si zaslouží vědět přesný důvod, proč danou výzvu odmítl. A vůbec to nesouvisí s tím, že je Cverna profi fighter, který by měl mnohem větší šanci na výhru.

„Moje vyjádření k Alexovi Cvernovi, jestli bych s ním šel do klece… Alexi, kdybys za mnou před zápasem přišel, jak jsme se viděli v té šatně, a řekl mi: ‚Hele, po zápase, pokud vyhraješ, přijdu do klece a vyzvu tě na fight.‘ Tak bych nad tím možná i přemýšlel. Ale vzhledem k tomu, jaký jsi nevychovaný hovado, podobně jako Dynamic, který mě začne vyzývat tím, že řekne ‚zku*venec Benda‘, tak stejně jako Dynamic, tak ani ty mě nezajímáš,“ vyjádřil se Karlos ve svém streamu.

„Chováš se jako hovado. Říkáš tady něco o pokoře. O tom, že kdo jde do klece, s zaslouží úctu, ale přitom ty sám žádnou pokoru nemáš. Žádnou úctu ke mně jako amatérskému fighterovi nemáš. Já s tebou zápasit nepůjdu ne proto, že se tě bojím nebo něco takového, ale protože se neumíš chovat. Proto s tebou do fightu nepůjdu, protože si to nezasloužíš. Ty teď potřebuješ mě, ne já tebe!“ vyřkl rázně.


https://youtu.be/1Ec2JhJH4Pk?t=1009

Další články

Zklamání a zlost. Respektovaný bojovník nechápe vypočítavé chování německé hvězdy

Fanoušci smíšených bojových umění netrpělivě vyhlíželi sjednocující bitvu o absolutního krále střední váhy, dočkali se však naprosto nečekaného rozuzlení. Úřadující šampion organizace Oktagon Kerim Engizek si totiž nekompromisně vydupal okamžitou odvetu s Krzysztofem Jotkem, pročež elitní český postojář Daniel Škvor neskrývá obrovské rozhořčení nad podivnými praktikami německého bojovníka.

Zklamání a zlost. Respektovaný bojovník nechápe vypočítavé chování německé hvězdy

Obrovský respekt vystřídá tvrdý boj. Zahraniční vyzyvatel odhalil obří slabinu domácího favorita

Sedmnáctiletý věkový rozdíl, propastných pětaosmdesát profesionálních zápasů na kontě vyzyvatele a jedna velká neznámá visí nad pátečním bratislavským galavečerem organizace RFA. Neporažený český talent Václav Sivák kráčí do ringu obhajovat titulovou pýchu, ovšem do cesty se mu staví třiačtyřicetiletý asijský veterán, který si přes obrovskou zkušenost zachovává nečekaně hravý a diplomatický nadhled.

Obrovský respekt vystřídá tvrdý boj. Zahraniční vyzyvatel odhalil obří slabinu domácího favorita