Sleduj nás

Karlos Benda o tom, jaký je jeho názor na Jardu Kotlára a zdali by mu dal odvetu

Karlos Benda o tom, jaký je jeho názor na Jardu Kotlára a zdali by mu dal odvetu
Jaroslav Kotlár se nechal slyšet, že bude chtít omluvu a čestnou odvetu. Jak se k jeho žádosti staví Karlos Benda?

Rozhodčí má být férový a nestranný, ovšem to, co předvedl oktagon sudí během turnaje Clash of the Stars 3, nad tím podle mnohých zůstává rozum jenom stát.

Sám Jaroslav to před několika dny okomentoval na svých sociálních sítích. „Dostal jsem (od Karlose) pecku, to nepopírám, ale zvedl bych se. Já očekával, že rozhodčí odmává konec kola, ale on místo toho ukončil zápas! Tohle je ostuda!“ zlobil se.


„Kdybych prohrál fér, tak to přijmu a budu zticha. Jenže tohle fér nebylo. Každý, kdo má rád bojové sporty a zná pravidla, ten ví, že tohle byla od rozhodčího hrubá chyba. Musí tedy být odveta!“ napsal s tím, že se navíc od sudího bude dožadovat omluvy.

Karlos Benda: Odveta nejdříve za rok


Jardova žádost způsobila spoustu zmatků a vyvolala mnoho otázek. Na ty zásadní z nich Karlos odpověděl na svém YouTube kanálu.

Jak se na Kotlára dívá a jak moc bere jeho žádost o odvetu vážně?


„Bohužel. Hned po zápase, co Jarda přiznal prohru, jsem ho jako sportovce uznal a byl jsem hrozně zvědavý, co se bude dít dále… Ale teď, jak si ‚jde pro odvetu‘ a ‚žádá omluvu‘… Zrovna on je ten poslední, kdo by měl po tom, jak se choval, žádat omluvu,“ vyjádřil se Karlos.

„Jako celkově ovšem… Já nevím, co je to teď za manýry, že každý žádá nějakou omluvu a takovéto blbosti. Každý druhý se chová jak kanál, a dokonce i já kolikrát řeknu tolik blbostí, ale v životě by mě nenapadlo vyřvávat: ‚Žádám omluvu! Chci omluvu!‘ To je tak stupidní, tak hloupý…

Takže jaký mám na Jardu názor? Pokud nedostane rozum, tak je to pro mě žalud. A je to škoda, protože po tom zápase jsem ho fakt uznával a fakt jsem byl hrozně zvědavý, co s ním bude dál. A řekl jsem: ‚Jo, můžeme si dát někdy odvetu, ale tak minimálně za rok, za dva.‘“

https://youtu.be/IKQW3FZVKGo?t=740

Jaroslav Kotlár a jeho pozápasová reakce


„Celý zápas jsem podrobně zkouknul znova a prostě to není fér. Výsledek neplatí. Po gongu bych se zvedl a šel do svého rohu. Ten rozhodčí udělal hodně chyb, proto od něho budu chtít omluvu a požádám Clash of the Stars o odvetu,“ napsal Jarda v chatu s fanoušky.


„Kdyby rozhodčí nechyboval, tak jsme normálně vstoupili do druhého kola. Uznávám maximálně to, že jsem dostal ránu, ale zvedl bych se rychle na nohy,“ uveřejnil.

Očividně se ovšem jednalo jen o chvilkový emoční výpadek. Jarda byl v době této konverzace rozladěný a co se zklidnil, tak vydal prohlášení, že Karlose jinak uznává a nepřeje si, aby ho všichni lidé nyní vyzývali.

„Všem těm, kteří tento sport nikdy nedělali anebo neměli MMA fight, teď vzkazuji: Každého z vás by Karlos Benda porazil. Tak s těmi výzvami už všichni laskavě přestaňte a uvědomte si, že tohle není žádná sranda.

Možná tam byla nějaká chyba od rozhodčího, ale bohužel už se stalo… Uvidíme, jak to bude dál. Každopádně zůstávám u Clash of the Stars a teď budu mít i dost času, abych se připravil na svůj další zápas. Tímto moje cesta nekončí, ba naopak teprve začíná!“ burcoval.

https://top-fight.cz/clash-of-the-stars/tak-se-ukaz-diego-kotlar-dostane-zivotni-sanci-a-karlos-benda-se-tesi/

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články