Sleduj nás

Karlos Benda čelí nové vlně romských vyzývatelů. Cigány mlátit nebudeš! hrozí mu Kotlárové. Plánují krutou mstu

Karlos Benda čelí nové vlně romských vyzývatelů. Cigány mlátit nebudeš! hrozí mu Kotlárové. Plánují krutou mstuFoto: Se svolením Ricardo Kotlár / Clash of the Stars

Karlos Bedna se překlenul přes překážku, kterou mu připravili šéfové Clash of the Stars, ale několik lidí to špatně nese.


Na Karlose čekala na české scéně úplně nová věc v podobě boje s třemi soupeři. Všichni byli romské národnosti a všichni dostali prostor se kolo po kole předvést. Zkouška to byla podstatně náročnější, než ukazovaly předzápasové kurzy, ale nakonec si s ní pověstný Kotlárobijec poradil.

„Bylo to těžší, než jsem čekal. Chci se omluvit svému trenérovi, že jsem ho neposlouchal. Plánovali jsme, že budeme víc kopat, ale kluci měli ruce dole a já toho chtěl využít. Respekt mým soupeřům, byli vážně lepší, než jsem si myslel,“ vzdal Benda hold svým protivníkům, které zanechal na podlaze klece.

Zároveň si i ukázal na dalšího soupeře. „Teď by měl být zápas mezi Datlem a Jardou Kotlárem, tak jestli by pak šel vítěz se mnou o titul, jak jsme se bavili…,“ nadhodil Karlos v pozápasovém interview. „Ale samozřejmě to nechám na vás,“ dodal s respektem ke svým zaměstnavatelům, kteří jej doposud stavili do takového romského pekelného kolotoče.

A my už teď víme, že Jaroslav Kotlár padl a společně s ním padla i odveta. A Datel naopak s úctou ke Karlosovi prohlásil, že v této chvíli o zápas s ním ještě nemá zájem, a tak se nám do popředí může tlačit buďto Žralok Patrik, který na Clashi 6 svůj boj také vyhrál, anebo nějaké zcela nové jméno…


Půjde opět o Kotlára?

A tímto se dostáváme k hlavní pointě našeho článku. Co Karlos Benda v sobotu večer svůj zápas vyhrál, jako by tím na sebe přivolal hněv určitých lidí. Někteří vůbec nedokáží skousnout jeho dominanci nad romskými bojovníky, a tak mu hrozí krutou mstou. A jedním z takových lidí je například Ricardo Kotlár, bratr Diega Kotlára.

„Jako bývalý pouliční bitkař mohu říct, že to, co tam předvedli ti tři kluci, vůbec na Karlose nemohlo stačit. Nechci jim upřít snahy, vždy stojím se svými, ale Karlos doposud ještě nepoznal pořádného cigána, jen si na nás zvedá ego, a to musí skončit!“ ozval se Ricardo Kotlár během svého pozápasového streamu.

„Kdyby ty svoje triky zkusil na mě, tak jen by se napřáhl, už by mu jedna přiletěla a ani by nevěděl odkud. Tenhle frajírek musí dostat pořádné dělo, aby se mu konečně rozsvítilo. A já mu ho dám,“ dodal.


A Ricardo není sám, na Karlose si brousí zuby i ostatní. „Tak Benda, přijde ti to vtipný mlátit naše Romy? Ať přijme moji výzvu a uvidíme, jestli si troufne na pořádného chlapa. Nechci mu nadávat, nebudu ho špinit, ale už to vážně přehání. Řekněte mu, že si to s ním dám. Nejde mi o peníze, potřebuju mu ukázat tvrou realitu,“ ozval se naší redakci Marek Baláž.

„Já a Benda určitě budeme mít odvetu, ale tentokrát se na něj pořádně připravím,“ řekl na svém TikToku Diego Kotlár. „Doteď se biju po hlavě, jakou chybu jsem v našem prvním zápase udělal. Být jen nepatrně rychlejší, dám mu ránu a je po Bendovi. Odveta zaručeně bude, té finanční nabídce Karlos neodolá,“ předpokládá.


Další články