Sleduj nás

Karlos Benda by se měl mít na pozoru, aby ho naši cigáni nepřetáhli kamenem, varuje Diego Kotlár

Karlos Benda by se měl mít na pozoru, aby ho naši cigáni nepřetáhli kamenem, varuje Diego KotlárFoto: Clash of the Stars

Karlose Bendu dělí jen pár chvilek od jeho dalšího zápasu v Clash of the Stars, kde bude opět čelit dalším Romům. A pokud vyhraje, což se dle papírových předpokladů očekává, ne každý to přijme s chladnou hlavou.


Ještě nevíme, jak výsledek tohoto zápasu veřejnost přijme, ale dozajista víme, jak se k tomu staví naši Kotlárové, kteří jsou už nějaký čas nedílnou součástí organizace Clash of the Stars.

Takový Jaroslav Kotlár sice s naštvaným, leč upřímným hlasem řekl, že žádný ze současných Bendových soupeřů nemá šanci na úspěch, všichni dostanou naloženo a všichni se hrnou do naprosté záhuby. To Diego Kotlár ovšem šel ještě dál, ten cítí ve vzduchu veřejné nepokoje.

„Karlos by si měl dávat pozor na to, koho si vybírá a koho si bere do huby, protože ne každý s ním bude mít trpělivost, jako jsem ji s ním měl já. Ostatní cigáni by mohli vzít kámen a přetáhnout ho s ním a bylo by po Bendovi,“ nebral si Diego žádné servítky.

Karlos Benda má s Diegem hodně zlé krve, která nevyprchala ani po jejich vzájemném zápase. Proto šumperský Terminátor věří, že se ještě dočká odvety, ve které uvede věci na pravou míru.


„Ok, porazil mě, ale jen proto, že měl víc času na přípravu a dopustil jsem se tam takové chyby, kvůli které se teď sám biju do hlavy. Kdybych v tom duelu byl jen nepatrně rychlejší a dal mu tam tu ránu, tak vám říkám, že máte po Bendovi,“ prohlásil Diego ve streamu na svém TikToku.

Navíc mu mnohem více vyhovují pouliční pravidla boje, na kterých on sám vyrůstal.

„Karlos neví, jaká je realita u mě za barákem. Kdyby tehdy přijel, tak mu ukážu tvrdou realitu na soukromém pozemku. Kámen do hlavy a KO. Rozkopu ho tak, že chcípne. Vy si furt myslíte, že venek je ring. Venek nemá pravidla. Já jsem mistr na půllitry, sekery, židle, tohle je má specializace. Ne jako ten váš Benda,“ uvedl třiačtyřicetiletý přízrak ze Šumperka, jehož dalšího zápasu v Clashi se dočkáme v lednu.Další články