Sleduj nás

Justin Gaethje přiznal, jaké děsivé zranění ho potkalo chvíli před zápasem s Oliveirou

Justin Gaethje přiznal, jaké děsivé zranění ho potkalo chvíli před zápasem s Oliveirou
Justin Gaethje vysvětlil, proč si nyní dává delší bojovou pauzu. Může za to zranění, které si přivodil před bitvou s Oliveirou.

Arizonský bijec zabojoval 7. května o pás šampiona lehké váhy. V duelu proti Brazilci Charlesovi Oliveirovi ovšem schytal ještě v prvním kole knockdown a následně se nechal na zemi uškrtit.

Na chlápka Justinovy tvrdosti to byl o něco slabší výkon, než na jaký jsme zvyklí. Příčinou je údajně zranění, ke kterému došlo jen 18 dní před zápasem…

https://top-fight.cz/box/tragedie-boxer-dadasev-podlehl-nasledkum-zraneni-ze-zapasu-asociace-planuji-zmeny-pravidel/

„Život je šílený, přátelé… Nikdo neví, čím si procházíte,“ řekl Gaethje během tiskové konference v New Yorku.


„Já blázen jsem si osmnáct dní předtím, než jsem bojoval s Charlesem, vyjel na kole na benzinku pro nějaké nikotinové náplasti a při cestě jsem se bohužel vysekal,“ odhaloval.

„Z nějakého důvodu jsem náhle vybočil z cesty, rozsekal se o zem a poranil si záda. To je ten důvod, proč si nyní beru delší pauzu, abych se z toho zotavil. Ta nehoda mi způsobila větší zranění jak samotný zápas s Oliveirou,“ popsal.

A proto tedy platí, že se s Justinem Gaethjem v kleci letos už neuvidíme. Hovoří se o tom, že k dispozici bude nejdříve příští rok na jaře, což je také ten důvod, proč už teď zkouší, zdali by jeho zájem neopětoval Conor McGregor.

Další články