Sleduj nás

Justin Gaethje předvídá, jaký průběh bude mít jeho zápas s Tonym Fergusonem

Justin Gaethje předvídá, jaký průběh bude mít jeho zápas s Tonym Fergusonem

Vypadá to tak, že se budou vypínat pojistky. Alespoň s takovouto mentalitou vstupuje do svého životního zápasu Justin Gaethje (21-2), jenž je připraven se postarat o dalších „highlight“ večera.

Jedenatřicetiletý rodák z Arizony, který má na svém kontě 18 zakončení formou KO/TKO, se konečně dočkal. Již tento víkend bude vyslyšeno jeho volání po titulové šanci a on sám bude smět ukázat, jak moc to s ovládnutím divize lehké váhy myslí vážně.

„Jakmile porazím Tonyho, tak mě čeká zápas s Khabibem. A to je ten důvod, proč tu jsem - chci se stát nejlepším na světě,“ popisoval zápasník, jemuž aktuálně patří čtvrtá příčka v žebříčku.


Justin Gaethje se připravuje na životní bitvu

Aby však uspěl, musí se mu povést něco, co se nepovedlo už dvanácti lidem před ním.


„Tony je skvělý konkurent, má dvanáct výher v řadě, ale i tak se ho chystám tvrdě vypnout. Budeme bojovat tak dlouho, dokud on neukončí mě, nebo dokud já neukončím jeho. Přesně takhle jsem vždy uvažoval,“ představil svůj bojový plán Justin Gaethje.

A pravdou zůstává, že pověstný El Cucuy může tímto zápasem více ztratit než získat. JIž dávno měl bojovat o regulérní pás, osud mu však nešel na ruku.

„Disponuji silou, která dokáže vypínat pojistky. A právě věřím, že dokážu zhasnout i Tonyho. Taková je má etika. Tři generace mých předků dělaly v dolech v Arizoně a stejně jako oni, tak i já vkládám do své činnosti maximální úsilí bez ohledu na to, jaké potom mohou přijít následky. To je ten důvod, proč jsem tak nebezpečný,“ vysvětloval Gaethje. Další články