Sleduj nás

Justin Gaethje nám prozradil, co se musí stát, aby mohl ukončit MMA kariéru

Justin Gaethje nám prozradil, co se musí stát, aby mohl ukončit MMA kariéru
Ještě prakticky nedávno neporažený americký zápasník původem ze Saffordu z Arizony toužil jako většina jeho kolegů po těch nejvyšších cílech a ty se nemění ani po dvou po sobě jdoucích porážkách s Eddie Alvarezem a Dustinem Poirierem.

Tyto ambice svým způsobem odkazují na to, co se nám devětadvacetiletý účastník lehké váhy snaží říct.

„UFC je naprostý strop, kterého může jakýkoliv zápasník kdy dosáhnout. Nic se tomu nedokáže vyrovnat a já jsem rád, že toho mohu být součástí,“ říká Gaethje.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Chtěl bych si sáhnout až na samotné dno svých možností, k čemuž je zapotřebí spousta zkušeností. Jakmile si někdo myslí, že stačí jen mávat rukama, pak je na omylu. Tohle je sport těla i mysli,“ vysvětluje.

„Mým snem je být světovým šampionem. Jakmile se mi jednoho dne tato možnost oddálí na takovou vzdálenost, že jí nebudu moct dosáhnout, bude to ten správný čas, kdy pověsím rukavice na hřebík,“ praví.


Justin Gaethje se během UFC 135 (25. srpna) střetl s Jamesem Wickem. Nám zbývá už jen podotknout, že ten duel netrval ani dvě minuty a saffordský rodák se v něm po knokautu svého soupeře vrátil na vítěznou vlnu, čímž opět přiživil svůj sen.

Další články