Sleduj nás

Justin Gaethje hrozí odchodem do důchodu. Stačí, aby White ukázal McGregorovi další náklonnost

Justin Gaethje hrozí odchodem do důchodu. Stačí, aby White ukázal McGregorovi další náklonnostFoto: UFC

Justin Gaethje už má dost toho, jakých výsad se dostává Conoru McGregorovi. Stačí ještě jedna a všem jeho highlightům bude konec.

Arizonský bijec si na posledním PPV turnaji organizace UFC odnesl další bonus za nejlepší show večera, kterou mohli diváci jen dostat. Bohužel pro nás, této zábavě by mohla být učiněna přítrž dříve, než bychom si mysleli. Postačí jen, když Dana White bude nadále zvýhodňovat svého irského oblíbence a stavět jej do role titulového vyzývatele před ostatními borci, co si to právem zaslouží.

„Odpověď na vaši otázku je jednoduchá. Pokud McGregor porazí Chandlera a dostane titulovou šanci dříve než já, pak ano, pověsím rukavice na hřebík a vyse*u se na celou tuto hru. Protože pak by tu už nic nedávalo smysl a takových věcí se já rozhodně nemusím účastnit,“ uvedl Gaethje rázně a zcela jasně před reportéry z ESPN.

„Takové rozhodnutí by mě možná bolelo více jak nějaká prohra, protože by to kompletně špinilo a ignorovalo celý odkaz, o jaký se tu snažím. Pošpinilo by to všechny mé akce, činy a highlighty večera. Bohužel ale o tom, kdo půjde o titul, já nerozhodují. Snažím se jen držet nějakého scénáře. Proto doufám, že Dana White něco takového nepřipustí,“ podotkl Gaethje.

Justin patrně ve své výpovědi počítá s tím, že by Conor McGregor v případě výhry nad Michaelem Chandlerem šel o titul lehké váhy. Co se ale tak proslýchá, tak by Notorious preferoval spíše šanci ve váze velterové, aby mohl do sbírky přidat titul z třetí hmotnostní divize.​Další články