Sleduj nás

Jsi přeci bojovník, tak ku*va bojuj a neurčuj si podmínky! opřel se do Pimbletta šampion Johnson

Jsi přeci bojovník, tak ku*va bojuj a neurčuj si podmínky! opřel se do Pimbletta šampion Johnson
Paddy Pimblett má za sebou v UFC teprve dva zápasy, ale už teď si začal určovat podmínky, za kterých přijme ten třetí.

Někteří tvrdí, že je v právu, druzí ho ale mají za pouhého lovce zlata, který nehodlá dostát slibu, se kterým do UFC přišel. A ten zněl: „Nejdu do UFC za penězi, ale proto, abych dokázal, co jsem zač!“

Stačilo v podstatě jen pár měsíců, Paddy si na konto připsal dvě výhry a směrem k vedení organizace vyslal jasný signál: „Zatím pobírám jen základní mzdu, což je pro člověka mé kvality naprosto nepřijatelné. Nemluvě o tom, že jsem hlavním tahounem pozornosti, proto není možné, abych pobíral jen 12 tisíc dolarů za účast!“


Jinými slovy Pimblett řekl, že nehodlá přijmout další zápas, dokud se na jeho smlouvu někdo nepodívá. To ovšem pobouřilo známého „Myšáka“ a historicky nejlepšího bojovníka z muší váhy Demetriouse Johnsona.

„Sakra, ty jsi přeci fighter, nebo ne? A údělem nás fighterů je to, abychom bojovali, ne abychom si vybírali!“ vzkázal mu na dálku slavný Johsnon.


„Říkáš, že nehodláš přijmout další zápas, dokud nedostaneš přidáno. Když jsem ovšem já začínal v UFC, nestaral jsem se o to, kolik pobírám, staral jsem se jen o to, abych bojoval a podával co nejlepší výkony. My jsme fighteři a tohle je jediná věc, která by nás měla zajímat. Peníze přijdou s našimi výkony, o to se bát nemusíš,“ řekl prostřednictvím streamu pro Ariela Helwaniho.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články