Sleduj nás

Jsem zpět a silnější než kdy dřív! hlásí 300kilová hora svalů z Íránu. Chce okamžitě zápas, bude trhat!

Jsem zpět a silnější než kdy dřív! hlásí 300kilová hora svalů z Íránu. Chce okamžitě zápas, bude trhat! Foto: Getty Images

Váží 300 kilo a nezná slovo strach. Íránský Hulk má prý dar od Boha a teď chce pořádný zápas, ve kterém to dokáže.

Íránský Hulk šel do sebe. Na devět měsíců se uzavřel před zraky veřejnosti a dřel na sobě takovým způsobem, že teď údajně váží 300 kilogramů a hledá vhodného soupeře, který se jeho nové formy nebude bát.

Jméno Sajad Gharibi po loňském boxerském trapasu už pomalinku mizelo ze scény. Podstatně slabší soupeř s přezdívkou „Kazašský Titán“ na bojovém galavečeru v Saúdské Arábii Hulka vyškolil a vyhrál na TKO ještě v prvním kole.

Sajad si sáhnul na osobní dno, smazal všechny fotky ze svých sociálních sítí a kromě jednoho či dvou online rozhovorů se nikde na veřejnosti neobjevoval. To však platilo až donedávna, kdy náhle jeho Instagram znovu ožil a dříve obávaný Hulk přišel opět k životu.

„Jsem zpět a jsem silnější než kdy dřív! 300 kilogramů živé hmoty!“ prohlásil Íránský Hulk, který třičtvrtě roku tvrdě cvičil. „Makal jsem, dřel jsem, potil se, abych všem lidem ukázal, že dělali velkou chybu, když mě odepisovali nebo podceňovali. Vůbec nic nevíte, nemáte přehled, co se dělo,“ zdůrazňoval.


„Loni v létě jsem byl nakažený koronavirem, měl jsem horečky a s tím jsem vstoupil do zápasu. Nejsem tím, kdo se vyhýbá výzvám, naopak jim chodím naproti. A že se mi Martyn Ford smál? Tak za tohle ho zmlátím,“ nestačil Gharibi udivovat.

„Minulé léto jsem byl stromem, který byl pokácen sekerou od té vůbec nejbližší osoby v mém životě. Byla to sekera zrady a podvodu. Zbavili mě kmene, ale kořeny mi zůstaly. A teď jsem opět vykvetl," oznámil Gharibi v živém vysílání skrze své sociální sítě, přičemž nezapomněl dodat, že postupem času nám odkryje více. Již teď se nepochybně všichni nemohou dočkat.


Další články