Sleduj nás

Jsem z projektu PML nadšený, hodnotí nový koncept pořadatel Tomáš Tadlánek

Jsem z projektu PML nadšený, hodnotí nový koncept pořadatel Tomáš Tadlánek
Koncem ledna nás čeká premiérová akce nové organizace Professional Muaythai League, která se bude specializovat na zápasy K1 a Muaythai.

Nový projekt mají na svědomí zavedená jména tuzemské scény jako Tomáš Tadlánek, který již dekádu organizuje Muay Thai Evening, dále Róbert Kajánek připravující galavečer ENFUSION v Žilině. Za českou stranu pak Jirka Apeltauer, tedy jeden z guru Muaythai u nás a také Masta Jirkovský z X-Gymu.

„Jsem nesmírně nadšený z projektu PML, je to něco, co na československé scéně bojových sportů chybělo a vyplní to tady velkou mezeru. Mám od PML ty nejvyšší očekávání, protože se dokázali sjednotit lidé, kteří mají obrovské zkušenosti s bojovými sporty a za projektem stojí i náš silný generální partner ZIZZY Group, díky čemuž můžeme naše plány realizovat,“ nešetřil entuziasmem Tadlánek.


Professional Muaythai League chce na rozjezd udělat několik turnajů po Čechách a Slovensku, ale časem by se ráda vyprofilovala do pozice nejsilnější evropské postojářské organizace. Vše odstartuje 29.1. v Trenčíně a startovní listina čítá již několik zajímavých jmen.

Hlavní událost večera si pro sebe rezervovala Monika Chochlíková, která se v malých rukavicích utká se Švýcarkou Aline Seiberth. „Jsem velmi šťastná, že konečně po půl roce budu zápasit doma na Slovensku. O to víc mě těší, že to bude pod hlavičkou nově vzniklé organizace PML a pod plnými pravidly thajského boxu v MMA rukavicích,“ nešetřila nadšením krásná Slovenka.


V dalších zápasech se představí Melvin Mané, Ivan Bartek nebo Denis Hnídek. Jedním z vrcholů celé akce bude střet Michala Reissingera se Strahinjou Mitričem. Palec se pokusí pomstít Tomáše Hrona, kterého tento srbský pořízek porazil v rámci OKTAGONu.

Novinky si pro nás PML přichystalo v systému vážení i v otevřené formě bodování. Vše proběhne pod záštitou CMTA, tedy České Muayathai Asociace a také SMTA, což je Slovenská Muaythai Asociace. Vrcholem pak budou pyramidy, které určí šampiona PML ve všech obvyklých váhových kategoriích.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu