Sleduj nás

Jsem velmi, velmi ohromen! žasl Dana White nad výkonem 17letého bojovníka

Jsem velmi, velmi ohromen! žasl Dana White nad výkonem 17letého bojovníka
Raul Rosas Jr. je teprve sedmnáctiletý mladík, ale v kleci se chová jako ostřílený bijec. Díky tomu si od Dany Whitea vysloužil uznání i laso do UFC.

Na seznamu uchazečů předposledního týdnu populární show Dana White Contender Series se objevilo jméno teprve sedmnáctiletého mladíka, kterého veřejnost ještě prakticky neznala a nikdo pomalu nevěděl, co se od něj dá očekávat.

Dana White nicméně již něco tušil a byl moc zvědavý, zdali se skautský report, který k němu před pár týdny přiletěl, potvrdí. Výsledek jej nejen překvapil, ale zejména nadchl.

Raul Rosas během svého zápasu v Contender Serii předvedl natolik dominantní výkon, že nadějnému mexickému bojovníkovi musel sám šéf UFC zatleskat ve stoje. A když přišla chvíle na udělování smluv, pochybnosti žádné nebyly.

„Zcela upřímně jsem vůbec nepočítal s tím, jak moc mě tohle nadchne. Tomu klukovi je teprve sedmnáct, sedmnáct (!), ale v kleci se chová jako ostřílený borec. Svého soupeře slupnul jako malinu a já nemám sebemenších pochyb, že by UFC nebylo pro něj. Jsem velmi, velmi ohromen, ten kluk je naprosto výjimečný,“ žasl Dana White.


https://www.youtube.com/watch?v=ZyDs4NvgPrM

„Věděl jsem, že tu smlouvu dostanu,“ reagoval historicky nejmladší bojovník UFC. „Tenhle úspěch mi už nikdo nevezme. Jsem skutečně nadšený a plný emocí. Nemůžu se dočkat, až naskočím do boje proti nějakému velkému jménu. Klidně na mě vypusťte někoho z nejlepší pětky žebříčku, jsem připraven na cokoliv. Chci se stát nejmladším šampionem!“ zasnil se.

Další články