Sleduj nás

Jsem stále československá jednička. Attila už teď ví, že ten zápas nevyhraje, hecuje Vémola

Jsem stále československá jednička. Attila už teď ví, že ten zápas nevyhraje, hecuje Vémola

Karlos Vémola a Attila Végh. Dvojka, která netrpělivě vyhlíží své vzájemné střetnutí. Kdo v něm bude úspěšnější? Papírové předpoklady hovoří ve prospěch českého borce a ani on sám o svém vítězství nepochybuje.

„Tenhle zápas je zápasem století,“ hovořil na konferenci Oktagonu Vémola, jenž už byl obeznámen s tím faktem, že se Attilovi nepovedl jeho poslední zápas proti Virgilovi Zwickerovi, který šel proti proudu a slovenského šampiona knokautoval trochu překvapivě ještě v prvním kole.


„Attila je pořád největší slovenský šampion a já jsem stále československá jednička. Pevně doufám, že tahle prohra Attilu nakopne, protože pokud ne a pokud by se mnou bojoval takovým způsobem, jako bojoval ve svých třech posledních zápasech, tak ho ukončím už v prvním kole,“ pokračoval Karlos, který tak trochu dopředu hecoval svého soupeře, aby v sobě probudil opět ten oheň, jenž v něm hoříval, když si došel pro pás světové organizace Bellator MMA.


Samotným překvapením ze strany Oktagonu bylo prohlášení, že nakonec půjde jen o jedinou bitvu. Původní plány nás přitom odkazovaly na to, že půjde o dvojzápas, který se uskuteční v Praze a v Bratislavě. Nyní je tedy ve hře ještě mnohem více, neboť poražený nebude mít šanci, aby své zaváhání odčinil.

„Tušil jsem, že nebude odveta,“ uvedl Terminátor, když se to dozvěděl. „Myslím si ale, že Attilu porazím celkem jednoznačně už napoprvé, takže nebude důvod, aby nějaká odveta byla. Attila už teď ví, že ten zápas nevyhraje, to mi stačí. Ví to on, jeho trenér, celá veřejnost, prostě všichni,“ vyslal Terminátor poslední ostrou střelu. Uvidíme, jak se s ní bývalý šampion Bellatoru vypořádá. 


Další články