Sleduj nás

Jsem skálopevně přesvědčený, že jsem lepší než Martínek, věří Pešta

Jsem skálopevně přesvědčený, že jsem lepší než Martínek, věří Pešta

Souboj těžkých vah na Oktagonu 15 neměl příliš dlouhého trvání. Viktor Pešta jako papírový favorit poměrně tvrdě narazil a nyní ho čeká tříměsíční rekonvalescence. I navzdory tomu všemu ale věří, že je lepší než jeho soupeř, který prý vytěžil maximum z jedné dobré rány.

Teď mě porazil, ale jsem přesvědčený, že Martínek není lepší. Na prohře mě strašně mrzí jedna věc. Kdyby mě jakkoliv porazil, tak si řeknu, ok, porazil mě lepší bojovník a můžu si z toho něco vzít. Takhle jsem prohrál, protože přišlo zranění, smůla. Třeba je lepší, ale z tohoto zápasu to nevíme. Jsem skálopevně přesvědčený, že já jsem lepší,“ uváděl prostřednictvím sport.cz Viktor Pešta.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Michal Martínek je šampionem těžké váhy Oktagonu, který ke své obhajobě přistupoval s rolí papírového outsidera. Když však začal zápas, tak zaujal střed oktagonu, který mu zaručil dominantní pozici, z níž mohl na svého protivníka vyvíjet nátlak. Hned první ostrá rána letěla přímo na bradu a patrně už ta zlomila Peštovi čelist. Tehdy to ovšem příbramský rodák ještě netušil.

„Hned jsem si neuvědomil, že to je zlomený. Zničehonic jsem cítil mezeru a myslel si, že mám vyražený zub. Postupně mi docházelo, že je něco špatně. Když mi odtlačil obličej, vše se mi ve tváři posunulo. S tímhle pokračovat nešlo, šílenství. Další jedna rána mohla mít fatální následky a následná rekonvalescence mohla být několikanásobně delší,“ popisoval svou situaci.


Kdyby to však šlo, Pešta by rád pokračoval. Kromě zlomeniny prý žádné pocity dezorientace necítil. „Nebyl jsem nahulenej, nepotácel jsem se. Nebylo to žádné dobití, škrcení, porážka na body. Kvůli zdraví nešlo dál zápasit,“ dodával skrze sport.cz Pešta, jehož čelist je sice nyní zadrátovaná a zašitá, ale za tři měsíce by měl být v pořádku. A to údajně i beze stop předchozího zranění.  


Další články