Sleduj nás

Jsem připravený, hlásí Procházka. Uvidíme ho v boji už příští týden?

Jsem připravený, hlásí Procházka. Uvidíme ho v boji už příští týden?

Dění v polotěžké váze se postupně rozjelo a prakticky jen Jiří Procházka neměl s kým bojovat. To by se však nyní mohlo změnit. 

Turnaj UFC Fight Night 177, který se má konat 12. září, přišel o svůj hlavní zápas. Glover Teixeira (31-7), jenž se měl utkat s Thiagem Santosem (21-7), byl nakažen nemocí covid-19. A už teď je jisté, že se do původního termínu nestihne uzdravit. 

Organizace na to zareagovala tak, že tento zápas (zatím neformálně) přesunula na 3. října. Tím by se zachovala plynulost divize a vítěz by měl nárok zaútočit na titul.


Jiří Procházka je připravený na další zápas v UFC

A právě v tento moment vstupuje na scénu tým „Denisa“, jehož plánem bylo vyčkávat, zdali nějaký z bojovníků z následujících tří turnajů (ať už vlivem zranění či nemoci) nevypadne, aby mohl případně zaskočit. 


Když se Procházka dozvěděl, že Brazilec Teixeira nemůže nastoupit, tak na svém Twitteru napsal „Jsem připravený“, čímž vyslal UFC jasnou zprávu. A trenér Karaivanov navíc potvrdil, že se situace bude ještě řešit. 

Nyní nám zbývá jenom čekat, jak se jednání vyvinou. S určitou jistotou můžeme předpovědět, že se český samuraj střetne buďto teď se Santosem, anebo později s Aleksandarem Rakicem, jemuž v žebříčku polotěžké váhy náleží pátá příčka (Denisa je šestý).


Další články