Sleduj nás

Jorge Masvidal potvrdil, kdo by měl být jeho příští soupeř (pokud se nebojí)

Jorge Masvidal potvrdil, kdo by měl být jeho příští soupeř (pokud se nebojí)
Tak přeci? Jorge Masvidal upustil od svého okamžitého titulového nároku a potvrdil jméno nového soupeře.

Už to vypadalo, že si „Gamebred“ v posledních týdnech skutečně postavil hlavu. Jediné, na čem trval, byla nová titulová příležitost, přičemž svůj nárok odůvodňoval tím, že je „největší hvězdou v UFC“.

Tyto s prominutím žvásty Jorgemu ovšem nikdo nesežral, dokonce ani sám Dana White, který jasně řekl: „Pokud chceš jít o titul, připiš si na konto jednu nebo dvě výhry!“ A Jorge po týdnech namítání konečně poslechl.


„Že si někoho vybírám, to jsou naprosté kecy. Já jsem skutečný šampion této divize, protože budím největší zájem. Každý se mnou chce bojovat, každý! Ale aby měli kritici klid, rozhodl jsem se vyslyšet volání toho brazilského chcípáka,“ reagoval Masvidal pro Mirror Fighting.

jorge masvidal prohra nazor Jorge Masvidal


„Do konce roku mám ještě nějaké povinnosti, které musím zařídit. Znáte to, soud a takové sračky. Nicméně od nového roku už budu volný a vlétnu na Gilberta Burnse a ukončím ho!“ slíbil.

Takže bude tedy Burns další? „Pokud vím, tak má teď domluvený fight v lednu s Magnym, já budu připravený nejdříve v březnu nebo dubnu, takže potom mu budu k dispozici, pokud se nezalekne... Pokud se mě nebojí, tak si to v jednom z těch dvou měsíců dáme,“ uzavřel Masvidal.


Další články