Sleduj nás

Jorge Masvidal opět přepálil a hrozil Covingtonovi tím nejbrutálnějším možným způsobem

Jorge Masvidal opět přepálil a hrozil Covingtonovi tím nejbrutálnějším možným způsobemFOTO: UFC

Nenávist až za hrob! Jinak se vztah Jorge Masvidala ke Colbymu Covingtonovi nedá nazvat. Tohle už není žádný hraný trash talk, který občas vidíme na domácí scéně, kde se borci tuto disciplínu zatím povětšinou učí. 

Tady je cítit extrémně silná antipatie vyvolaná Colbyho narážkami na Masvidalův původ a na opačné straně dehonestací Donalda Trumpa, kterého má Colby na plakátu nad postelí.

Vzájemný zápas, který se odehrál na turnaji UFC 272 přinesl bodové vítězství Colbyho Covingtona. Masvidal měl hlavně v prvních kolech své slibné momenty, ale Covington byl prostě lepší a v šampionských kolech již poměrně jasně dominoval. 

Chaos ani Gamebred se od té doby v kleci neukázali. Colby je momentálně oficiální titulový vyzyvatel a jeho boj s Edwardsem je jen otázkou času. Jorge se střetne na UFC 287 s Brazilcem Gilbertem Burnsem, kterého označil za snadnou kořist a jeho pozornost se již upíná k odvetě s nenáviděným Američanem. 

„Tenkrát jsem ho nedostal, ale já vám slibuju, že než moje kariéra skončí, tak zavraždím Colbyho v kleci. Legálně. Okolo té věci na ulici se toho nakecalo, ale já ani nevím o čem se bavíme. Legálně, v kleci UFC, mu prostě vyrvu duši!“


Hodně temné proroctví doplnil Masvidal i vysvětlením, proč se mu podle jeho názoru nevydařil první vzájemný zápas. Zároveň také potvrdil, že přemíra emocí je v bojových sportech povětšinou k neprospěchu věci a z devadesáti procent vítězí chladná hlava a schopnost kalkulovat.

„Chtěl jsem ho kur*a zabít, prostě jsem mu chtěl ublížit. Nebyla to díky tomu má nejlepší verze. Tenhle sport miluju a všechen ten balast okolo jsou jen kraviny. Až se k němu znovu probojuji, tak tomuhle týpkovi seberu duši. Po pěti kolech, co jsem s ním v kleci strávil, vím, že jsem v pohodě schopný ho ukončit.“

Colby Covington je prostě jedněmi nenáviděný a druhými milovaný. Těžko si na něj díky jeho extrémnosti neuděláte názor. Pokud se mu povede získat od Leona Edwardse pás šampiona, bude mít terč na jeho zádech ještě dvojnásobnou velikost. 
 Další články