Sleduj nás

Jorge Masvidal o tom, proč by ho Conor McGregor nikdy neporazil

Jorge Masvidal o tom, proč by ho Conor McGregor nikdy neporazil

Aktuální držitel pásu BMF, jenž je zároveň jedním z Conorových potenciálních soupeřů, se rozpovídal o tom, proč by ho irský navrátilec nemohl za žádných okolností porazit.

Jorge Masvidal se objevil v show Riche Eisena, kde se snažil nad svým budoucím sokem získat psychickou výhodu. Z jeho úst se valila samá sebevědomá slova. 

„Podívejte se… UFC má prezidenta, a když se ho lidé ptali, proč nechce, aby se mnou Conor bojoval, odpověděl co nejupřímněji: ‚Jorge je na Conora příliš velký chlap.‘ Takže to vidíte. Jsem až moc velký chlap a nemůžu žádat o zápas s někým tak malým,“ sdělil hned na úvod pětatřicetiletý rodák z Miami, jenž poukazoval na tvrzení šéfa organizace, který v průběhu loňského roku nechtěl McGregora pustit do velterové váhy.


Co však osud nechtěl, Conor McGregor se cítil více nabuzený všechny přesvědčit o opaku, že kromě pérové (65.8 kg) nebo lehké váhy (70.3 kg) může působit také ve veltru (77.1 kg). Jakmile se vrátil, tak prohlásil, že v roce 2020 hodlá podstoupit tři zápasy, přičemž už ten první (dominantní výhra nad Cowboyem) zahájil právě ve veltru. Následně tam vyhlásil i útok na titul, k němuž se dostane nejlépe výhrou nad Masvidalem.

„Conor ví, že by mě nedal. Jsem pes, na kterého on ještě nenarazil,“ pokračuje Masvidal v přesvědčování o své dokonalosti. „Moje vůle, moje odhodlání, moje výška i to, že bojuji až do posledních zbytků sil. Nikdy ve svém životě jsem neodklepal. Jsem něco, na co McGregor ještě nenarazil a on i jeho tým to dobře vědí. Něčemu takovému prostě nechtějí čelit.“


Současný držitel pásu BMF dokonce poukázal na Conorovu výhru nad Donaldem „Cowboyem“ Cerronem. Mnozí lidé v jeho boji patrně za těch čtyřicet sekund nemohli najít skulinku, nicméně Masvidal to dokázal. A když k tomu připojí ještě předchozí zápasy, pak je těch skulinek údajně mnohem více.

„Je to jen matematika. A pokud vidím Conora, tak z toho technického hlediska nacházím v jeho stylu spoustu nedostatků. Kdybych byl kouč, naordinoval bych svému svěřenci tu nejlepší taktiku, jak se tenhle chlápek dá porazit. Nonstop tam vidím několik mezer. V tomhle čtení soupeřů jsem opravdu dobrý, je to přímo můj dar od Boha," vysvětloval.


Další články