Sleduj nás

„Jonny Bones“ má dalšího vyzyvatele. Ten přichází ze střední váhy a slibuje mu těžké KO

„Jonny Bones“ má dalšího vyzyvatele. Ten přichází ze střední váhy a slibuje mu těžké KO

Bývá logické, že je o souboje s těmi nejlepšími vždy největší zájem, avšak v případě nového vyzyvatele ze střední váhy tu postrádáme jakoukoliv logiku. Kdysi výjimečný zápasník, který ukončil jinak rekordní šestnáctizápasovou sérii Andersona Silvy, se nyní hlásí o slovo v boji o titul ve vyšší hmotnostní kategorii.

Řeč není o nikom jiném než o Chrisovi Weidmanovi, který se na malinký okamžik připojil do Diazova odpočinkového kroužku, jenž se nesl na vlně zeleného dýmu. Jak jinak byste si totiž mohli vysvětlit tvrzení, které předurčuje tvrdé KO někomu, kdo vlastně nikdy poražen ještě nebyl a navíc je považován za nejlepšího bojovníka v celé historii UFC.

„Jon Jones je na mém radaru již dlouho,“ říká Weidman v živém rozhovoru pro TMZ Sports. „Monitoruji ho už od chvíle, co na body porazil Daniela Cormiera. Vždy jsem si představoval, že bych proti němu bojoval. Je to živý člověk z masa a kostí, určitě se dá porazit,“ pokračoval, načež se tázající dočkali i odpovědi, když je zajímalo, jak by zápas dopadl. „KO, jinak to nevidím, srazil bych ho na kolena a vzal si jeho pás,“ dodal muž, který prohrál čtyři duely z posledních pěti. Všechny čtyři byl přitom on sám knokautován.


Další články