Sleduj nás

Jones: Účast ve WWE by pro mě byla splněným snem

Jones: Účast ve WWE by pro mě byla splněným snem

Aktuální král polotěžké váhy UFC a absolutní jednička slavného pound-for-pound žebříčku Jon „Bones“ Jones vyjádřil jen pár chvil po své další obhajobě touhu zkusit štěstí v novém prostředí.

Dvaatřicetiletý rodák z New Yorku se zničehonic nechal slyšet, že vždy snil o účasti v profesionálním wrestlingu. Zatím jen není jisté, zdali si tuto odbočku hodlá udělat jen na chvíli, anebo natrvalo.

„Myslím si, že to je nevyhnutelné. WWE jsem vždy respektoval, a navíc se domnívám, že je ten sport v lecčem podobný," uvedl Jones.


„Myslím si, že by ten přechod pro mě nebyl obtížný. Rád bych dostal tu příležitost, i kdybych tam měl být pozván jen jako host. Byl by to pro mě doslova splněný sen,“ dodával zkušený šampion, který ještě před pár měsíci sliboval, že by se chtěl stát „Mayweatherem UFC“.  S úctou k jeho jménu je však možné, že jeho sebevědomí za poslední dva zápasy narazilo, protože i na něm samotným je nyní vidět, že již nedisponuje takovým hladem po vítězství jako za svých mladších let.

Velká kritika sudích: Jon Jones měl prohrát! shodla se většina


Na pole WWE odbočila kdysi i slavná Ronda Rousey, která si tam začala psát svůj vlastní příběh. Na konci roku 2019 však oznámila, že s bojovými sporty definitivně končí a hodlá se věnovat už jenom filmové kariéře a s ní i rodině.

Jednu odbočku do profesionálního wrestlingu zažil nedávno také boxerský velikán Tyson Fury, který navíc přislíbil, že se tam po zápase s Deontayem Wilderem opět vrátí. Další na řadě má být dle jeho vlastních slov Brock Lesnar. 

Jones: V pátém kole jsem ukázal, jaký je rozdíl mezi šampionem a vyzyvatelemDalší články