Sleduj nás

Jones: Reyes by při odvetě se mnou dopadl stejně jako Gustafsson

Jones: Reyes by při odvetě se mnou dopadl stejně jako Gustafsson

Spousta lidí mu vyčítá, že „utekl“ před odvetou s Dominickem Reyesem do těžké váhy. On sám je však opačného názoru.

Jon „Bones“ Jones (26-1) snad už konečně zakopal všechny spory, které vedl s UFC, a pomalu se připravuje na svůj další návrat do boje. Neuvidíme se s ním ovšem v polotěžké váze, jak bývávalo dlouhá léta zvykem, nýbrž ve váze těžké.

Třiatřicetiletému (dnes už bývalému) šampionovi bylo vyčítáno, že se raději vzdá svého titulu, než aby nabídl odvetu takovému Reyesovi, s nímž zažil během svého posledního fightu velmi krušné chvilky. Dokonce i sám Dana White se domníval, že Jones toto utkání prohrál.

Jon Jones v boji v UFC

„Bones“ je znám především díky své výtečné taktické přípravě, a proto nepochybuje, že by druhý zápas vyhrál. Nikomu však už nic dokazovat nechce, pouze se připomněl, že podobné „historky“ tu byly i v minulosti. A pokaždé dokázal najít způsob, jak vyvést pochybovače z omylu. 


„Odveta s Dominickem? Připomíná mi to časy, když jsem bojoval s Gustafssonem. Také se mu v prvním duelu dařilo, díky čemuž se stal slavný, ale já v odvetě ukázal, že je úplně stejný jako zbytek kluků v divizi,“ odpovídal Jones na Twitteru svým fanouškům.

Uvedená reakce možná zněla trochu neuctivě, ale pravdou zůstává, že Jon jako jediný celou svou váhovku dokázal vysekat odshora dolů. Právě proto je mnohými nazýván MMA GOATem, ačkoliv jeho forma v poslední době o něco poklesla. Uvidíme, jak se mu bude dařit ve váze těžké.


Další články