Sleduj nás

Jon Jones vs. Alexander Gustafsson: Vítěz bere titul!

Jon Jones vs. Alexander Gustafsson: Vítěz bere titul!

Blíží se konec roku, což znamená příchod očekávané akce UFC 232, kterou hostí T-Mobile Arena v Las Vegas. Pro fanoušky se jedná o samotný vrchol s nejočekávanějším zápasem v podobě odvety mezi Gustafssonem a Jonesem. Vše navíc je podpořeno faktem, že vítěz bere titul v polo-těžké váze.

První setkání obou špičkových bojovníků přineslo opravdovou válku, po které odcházel šťastnější Jon Jones. Gustafsson rozhodnutí rozhodčích nepřijal a požadoval okamžitou odvetu. Dočká se jí až teď, po pěti letech, na posledním turnaji roku 2018. První tisková konference a setkání tváří v tvář ukázalo, že vztah mezi oběma bojovníky není zdaleka tak napjatý jako v případě Jones vs. Cormier.

UFC 232, kterou hostí T-Mobile Arena v Las Vegas


Zde je cítit zdravá sportovní rivalita a respekt. Gustafsson to nepřímo potvrdil v posledním rozhovoru, který poskytl: "Je to obrovská motivace dostat tuto šanci. Toužil jsem vrátit se zpět do oktagonu, ale to, že proti Jonesovi a rovnou o pás, je úžasný."

Na adresu JBJ potom uvedl: "Je to opravdu talentovaný a chytrý bojovník. V každém okamžiku, i když se děje cokoliv, se drží strategie. Má výborné oko, nedovolí ti povolit ani na vteřinu z koncentrace, jinak tě hned potrestá. Je to nejlepší bojovník na světe, bez rozdílu váhy." 


Souhlasíte s vyjádřením Gustafssona nebo máte jiného favorita na toho nejlepšího z nejlepších?


Další články