Sleduj nás

Joe Rogan věří, že tu je pouze jeden muž, s nímž by se měl Khabib utkat. Všichni ostatní mohou počkat

Joe Rogan věří, že tu je pouze jeden muž, s nímž by se měl Khabib utkat. Všichni ostatní mohou počkat

Již dlouho se spekuluje o tom, s kým dalším se Khabib utká, až mu bude dovoleno vrátit se na scénu. Svůj čestný příspěvek přidává také uznávaný moderátor Joe Rogan, jehož slova se téměř ztotožňují s těmi, jež vyřkl sám Dana White.

A jak už sami možná tušíme, oba dva nemají na mysli nikoho jiného než osobu, která se v tomto bojovém světě přezdívá „El Cucuy“, avšak mi ji budeme lépe znát pod jménem Anthony Ferguson.

Joe Rogan o dění v UFC


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Myslím si, že to všichni musí vidět. V současné chvíli tu prostě není nikdo lepší, kdo by si zasloužil bojovat o titul s Khabibem. Tony o svůj pás sice přišel, ale ne formou boje, na to si Conor stěžovat nemůže,“ svěřuje se Joe při jedné ze svých show.

My však nesmíme zapomenout ani na tu velice známou písničku „jak to bude“, jelikož tu máme před sebou nevyřešenou situaci s nevadskou komisí. I možná proto vyzval Ferguson skrze sociální sítě k souboji Conora McGregora.


Joe Rogan a jeho názor na Conora McGregora

I nad tímto krokem jistě UFC přemýšlí, ovšem nejdůležitější je stále ta první varianta, tedy El Cucuy vs. The Eagle. „Rád bych, aby se vědělo, že o tom UFC mluví. Khabib proti Tonymu je první možnost, o jaké se bude vůbec uvažovat,“ potvrzuje.

Někteří lidé si dokonce mysleli, že je kalifornský zápasník přehlížen. „Tak to určitě není,“ ujišťuje Rogan, „Dana White tuto situaci bere velice vážně. Až bude příště zápas o titul, určitě v něm bude i Ferguson,“ uzavřel přesvědčivě.Další články