Sleduj nás

Joe Rogan si myslí, že by se Mayweather neměl vracet, malý Japonec by mu mohl namlátit

Joe Rogan si myslí, že by se Mayweather neměl vracet, malý Japonec by mu mohl namlátit

Zpráva o dalším zápase Mayweathera se rychle rozšířila celým světem a lidé se okamžitě začali ptát, kdo že je to ten jeho mladý protivník. Na tuto otázku se snažil odpovědět jindy slavný komentátor Joe Rogan.

Podle Roganova svědectví je Tenshin Nasukawa velice perspektivní zápasník, co může překvapit. „Jsem si jistý, že spousta lidí už slyšela o tom, co Floyd plánuje, ale být jeho fanouškem, tak bych se ještě moc neradoval. Jeho soupeř využije své mladé dravosti a bude ho chtít srazit,“ překvapoval své přísedící publikum.

Zpráva o dalším zápase Mayweathera


Výhodou mladému Japonci budou i podmínky. Nejedná se totiž o klasický boxerský zápas, nýbrž o jakýsi hybrid boxu a MMA. Tato pravidla jsou zatím předmětem diskuzí. „Floyd ještě nikdy v něčem podobném nebojoval, takže to pro něj bude ostrá zkouška. Jakmile totiž přistoupí na podmínky, kde jsou povoleny kopy, čeká ho velice dlouhá noc,“ říká. 

Tenshin Nasukawa je rozený kickboxer, jenž má na svém kontě 27 vítězství bez jediné porážky. Nedávno se také pod organizací Rizin přidal i do světa MMA, kde tuto šňůru rozšířil o další čtyři vítězství a teď jenom čeká na novou výzvu. Jedná se spíše o duel, který má zvýšit popularitu stále nové společnosti, ale i tak by mohl mít „Money“ na mále. 


„Nevím, jestli to je nějaká příprava na Khabiba. Ten příběh může být strašně dlouhý, ale jsem si téměř jistý, že klasický boxer nemůže s čímkoliv, co se přibližuje k pravidlům MMA, proti tak houževnatému borci, jako je Tenshin, uspět. Pokud jste viděli jeho zápasy, pak určitě budete vědět, o čem tady mluvím,“ dodává.


Další články