Sleduj nás

Jiří Procházka po příletu: Soupeř mi natrhl obočí, ale nic hrozného. Za výhru jsem rád, byla strašně důležitá

Jiří Procházka po příletu: Soupeř mi natrhl obočí, ale nic hrozného. Za výhru jsem rád, byla strašně důležitáFoto: UFC

Jiří Procházka je zpátky v Česku a užívá si domácí prostředí i vítání fanoušků. Přiznává ovšem, že úplně bez škrábnutí nezůstal.

„Nemůžu říct, že by mě konkrétně ze zápasu něco bolelo. Trošku noha, ale to není nic strašného, protože tam jsem věděl, že to je ještě v pohodě, pouze na očním víčku mám pár stehů. Ale byl to jen jeden úder, který mě zasáhl. Jen byl takovej štrejchnutej a kůže na té rukavici mi natrhla oční víčko na třech místech,“ sdělil Procházka krátce po příletu Ondřeji Němcovi z CNN Prima News.

Opomineme-li stížnosti Aleksandara Rakiče a jeho týmu, jak vstupovali do boje se zánětem lokte, který jim vzal veškeré síly, pak máme za sebou divácky velice atraktivní zápas, který Jirka okořenil o svůj klasický ofenzivní styl, jenž chvílemi způsoboval fanouškům infarktové momenty. Máme něco podobného očekávat i příště?


„Určitě ne. Já to mám vždycky podle soupeře. Podle té situace v kleci, jak to cítím, tak poznám, co si můžu dovolit. S Pereirou jsem si něco takového dovolit nemohl, tam jsem byl opatrnější, o dost opatrnější. Ale s tím, jak jsem viděl Rakičův pohyb, z toho jsem vycítil, že je možnost se k němu víc přiblížit a ukořistit ho,“ vysvětloval Jirka.

„Bylo to z mé strany až moc na sílu, ale už to nechci nijak hodnotit. Beru to tak, jak to je. Jsem strašně rád za tohle vítězství, protože to pro mě byl důležitý zápas,“ vyjádřil se bývalý šampion polotěžké váhy UFC, který touží po dalším titulovém výstřelu. Zdali se jej dočká, to se dozví možná už za pár dní, až usednou Dana White a jeho matchmakeři ke stolu a projdou si všechny logické možnosti.Další články