Sleduj nás

Jiří Procházka odpověděl na výzvu od Jamahala Hilla, příliš radosti mu neudělal

Jiří Procházka odpověděl na výzvu od Jamahala Hilla, příliš radosti mu neudělalFoto: UFC

Jamahal Hill po své prohře s Alexem Pereirou nelenil a rovnou vyzval k boji Jiřího Procházku. Nyní se dočkal odpovědi.

Jamahal se dlouho chvástal, že je velice komplexním zápasníkem, který může na zemi udolat kdejakého wrestlera a v postoji přestřílet kdejakého strikera. Když ale nastoupil do klece s Alexem Pereirou, během pár chvil se jeho sebevědomé řeči rozplynuly někde ve větru.

I navzdory prohře se Hill snaží držet hlavu vzhůru a prakticky vzápětí začal hledat cestu, jak se co nejrychleji opět dostat k dalšímu titulovému výstřelu. I proto vyzval současnou jedničku žebříčku polotěžké váhy Jiřího Procházku.


„Své dva poslední zápasy jsem přijal na poslední chvíli. Podstoupil jsem riziko, na které by většina lidí nikdy nepřistoupila. Navzdory nepřízni osudu jsem se odvážil být nejlepší a na té nejvyšší úrovni jsem prohrál. Nyní chci Jiřího Procházku. Pojďme na to!“ vyzval Hill českého samuraje.

Jirka rovněž bojoval na turnaji UFC 300, a tak by pro oba bojovníky vesměs platily stejné podmínky, co se rekonvalescence týče, ale bohužel pro Jamahala, plány české jedničky se netýkají dalších eliminačních bojů.


„Chci jít teď o titul,“ odpověděl Procházka během pořadu The MMA Hour na Hillovu výzvu. „Zejména, pokud zohledníte to, co se stalo v New Yorku proti Pereirovi (předčasné zastavení zápasu). Teď, když jsem porazil Rakiče, je titul jediná věc, kterou chci. Na tom já i můj tým pracujeme,“ prozradil.

Podobně jako Procházka rozesmutnil Hilla, tak i šampion Pereira rozesmutnil Procházku. Na rovinu totiž přiznal, že o českého samuraje nyní nestojí, protože má své cíle, které by si chtěl naplnit. Pouze v případě, kdyby mu UFC řeklo jinak, tak by se vrátil k Jirkovi.

„Alex je člověk, který neodmítá žádné výzvy, ale tahle odveta ho příliš nezajímá. Tvrdí, že na Jirku zná recept, a rád by novou výzvu. Proto se chce přesunout do těžké váhy a vyzvat tam Toma Aspinalla. Pokud by nám to nebylo umožněno, tak v polotěžké váze přijmeme takového vyzývatele, na kterého nám UFC ukáže,“ sdělil serveru Combate Pereirův trenér Glover Teixeira.Další články