Sleduj nás

Jiří Procházka o svém bojovém stylu a titulu v UFC. Kolik výher k němu potřebuje?

Jiří Procházka o svém bojovém stylu a titulu v UFC. Kolik výher k němu potřebuje?

Od prvotního stresu, jenž pro něj znamenala premiéra v UFC, začíná mít Jiří „Denisa“ Procházka konečně i ty více příjemné starosti.

Teď, když sám sebe přesvědčil, že je titul v UFC opravdu reálný, si k němu začal vyhlížet i možnou cestičku. Kolik soupeřů na ní ovšem ještě potká, než dojde ke zdárnému cíli?

„Chtěl bych vyhrát aspoň tři zápasy, než začnu otázku ohledně titulu řešit,“ uvedla nová osmička žebříčku polotěžké váhy UFC, která má první náročnou překážku za sebou.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

A skrze druhou by se prý ráda dostala ještě letos. „Do konce roku určitě bude ještě další duel,“ potvrzuje.

prochazka


Jirka během svého debutu upoutal svým bojovým stylem. Spousta zahraničních fanoušků v něm velmi rychle našla zalíbení.

„Snažím se dlouhodobě předávat něco svého, s čím se můžou lidi spojit. Chci předávat jen svůj čin v kleci. To chci, aby lidi viděli, kašlu na kecy o slávě, to nechám na lidi,“ pravil.

„Ať se podívají na zápasy, ať si je užijí, mé pohyby, umění, které chci předvádět. Není to o velebení, to není potřeba. Život je o vychutnávání. Chci, aby si lidi vychutnali, co má bojové umění dávat,“ vysvětloval skrze sport.cz Denisa, jenž už se teď těší na svou další zkoušku. K dnešnímu dni se nejvíce skloňuje jméno Coreyho Andersona. Necháme se však překvapit, jak se věci do podzimu vyvinou.  Další články