Sleduj nás

Ještě nikdy jsem netrénoval tak moc jako na Vémolu, prozradil Kincl

Ještě nikdy jsem netrénoval tak moc jako na Vémolu, prozradil Kincl
Patrik Kincl jede jako ještě nikdy v životě. Výhra nad Karlosem Vémolou je pro něho životně důležitá.

Přesně měsíc nás dělí od „největšího“ tuzemského turnaje roku, který nás opět zavede do O2 areny. Pochopitelně se nám znovu v hlavní roli představí Karlos Vémola, kterému ovšem tanečního parťáka nebude dělat Marpo, nýbrž starý známý rival Patrik Kincl.

Oba borci si mezi sebou pěstují zlou krev. Jejich spory jsou osobního rázu, a proto do přípravy dávají všechno. Více než 100 %. V tomto zápase jde totiž o hodně.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Připraven zabíjet!“ napsal Patrik do stories na svém Instagramu. „Já na ten zápas čekal tak dlouho, že už jsem s ním nepočítal. Měl jsem pár příprav, do kterých jsem dával fakt maximum, ale nedá se to srovnat s tímhle,“ podotýká.

„Nejde mi o ten titul, ale o ten fight samotnej. Karel se do mě pravidelně obouval celou dobu a teď mu to můžu vše vrátit. Mám tam i pár věcí, o kterých nyní nebudu veřejně mluvit, ale 30.12. je ze sebe chci pustit ven,“ navnadil, že má nějaká esa v rukávu.


Kincl pry muze porazit Vemolu Kincl vs. Vémola

U bookmakerů zůstává favoritem Karlos Vémola, mnozí tuzemští zápasníci ovšem věří více Patriku Kinclovi. To si můžeme vysvětlit dvěma způsoby. Buďto do této hry skutečně vidí, a tak mají lepší přehled, anebo je Karlos všechny svým vystupováním štve, a tak si přejí, aby konečně padl. Jak to nakonec bude, to se dozvíme 30. prosince.

Další články