Sleduj nás

Jessica Andrade: Po KO Karoliny Kowalkiewicze není žádných pochyb o tom, že příště budu bojovat o titul

Jessica Andrade: Po KO Karoliny Kowalkiewicze není žádných pochyb o tom, že příště budu bojovat o titul
Rušno na konci kalendářního období, a tím pádem i větší porce prestižní zápasové nabídky pro fanoušky, bude mít i současná držitelka pásu ve slámové váze Rose Namajunas, na níž se jíž teď zpovzdálí usmívá Jessica Andrade. Tedy zápasnice, která touží po titulovém souboji, v němž má možná už teď její sebevědomí navrch.

Hlavním důvodem, proč se Jessica ničeho nebojí, je, že „Bate Estaca“ již aktuální šampionku v minulosti porazila a svou dominanci by ráda předvedla znovu. Výhra na UFC 228 (8. září v American Airlines Center), kde tato brazilská hvězda složila již v prvním kole těžkým knokautem svou protivnici Karolinu Kowalkiewicze, ji postavila do dobré výchozí pozice.

„Přišla jsem sem (na UFC 228) s vírou, že mohu vyhrát. Nečekala jsem ovšem, že mi to bude umožněno tak rychle,“ rýpla si Andrade do své soupeřky, jež si po tom nečekaném a velice prudkém úderu musela spočítat všechny zuby.


„Z toho duelu jsem vyšla prakticky bez škrábnutí, takže se dají všechny následující plány pěkně urychlit. Pevně věřím ve své síly a také vím, co mě teď čeká. Vyvinula jsem se v mnoha aspektech Muay Thai a bude-li mi umožněn souboj o titul, nepochybuju o tom, že Namanujas opět porazím,“ svěřila se.

„Rose je velice agilní a v poslední době zapracovala i na svých úderech, ale i tak věřím ve své schopnosti. Podle mě je jedno, jestli se utkáme ve stoje, nebo na zemi, v obou případech budu mít navrch,“ zakončuje.


A kdy by tedy tento potenciální souboj o titul mohl nastat? Řeč je o UFC 231 (8. prosinec) nebo 232 (29. prosinec). Na oficiální potvrzení si ale prozatím musíme počkat.


Další články