Sleduj nás

Jen provokuj a čeká tě TKO v prvním kole, vzkazuje Vémola Mikuláškovi

Jen provokuj a čeká tě TKO v prvním kole, vzkazuje Vémola Mikuláškovi

Myšlenka zpočátku velmi nereálného zápasu se v posledních dnech začíná nečekaně zhmotňovat. O všem nám napovídá pokračování slovní války, kterou mezi sebou vedou Karlos Vémola a Václav Mikulášek.

Mikulášek alias „Diskotékový zápasník“, jak ho Terminátor pojmenoval, se rozhodl na svém Instagramu sdílet fotku, na níž jako lovec zvířat drží krokodýla (Karlosův domácí mazlíček) a tu okomentoval slovy: „Baba Jaga žere první.“

Vémola ihned zbystřil a pohotově odpověděl: „Bez zubů bys toho moc nesežral. Tak dlouho bude provokovat, až mi to žrádlo Ondra (Novotný) předhodí pro 1. kolo na TKO.“


Vémola, Mikulášek

Ani zde ovšem ještě přestřelka nekončila. „Kájo, teď si představ, že tě to žrádlo posadí na prdel. Já tě neprovokoval, jen jsem něco sdílel. A říkáš první kolo TKO… s tvým boxem? Neřeknu uškrtit, ale TKO?“ obul se Mikulášek do Terminátorova postoje.


Karlos sice zpočátku prozradil, že nad zápasem s takovou potravou ani neuvažuje, ale třeba nám opravdu okolnosti nakonec nedají jinak. Původní plán však podle Vémoly zněl, že nejprve bude vyhlížet bitvu v polotěžké váze s druhým nejvýše postaveným mužem v žebříčku (Timo Feucht) a pak bude chtít souboj o titul váhy střední (s vítězem duelu Ďatelinka – Siwy). V rámci takto rozvinutého proma určitě nejde vyloučit, že promotéři Oktagonu nesáhnou ještě k jednomu utkání navíc.

To je zku*vysyn šilhavý! pustil se Baba Jaga do Vémoly, který zpochybnil jeho bojové umění


Další články