Sleduj nás

Jen další soupeř, co se nakonec ukloní! naparuje se Jake Paul před životní zkouškou

 Jen další soupeř, co se nakonec ukloní! naparuje se Jake Paul před životní zkouškouFOTO: TOP RANK

Jake Paul oficiálně potvrdil jméno svého příštího soupeře, jenž poslouží jako náhrada za Mikea Tysona. Dle mnohých fanoušků půjde o jeho nejtěžší zkoušku vůbec, dle YouTubera se ale jedná jen o další povinnou výhru.

Jake je častým lovcem celebrit a MMA veteránů. V boxerském ringu měl již Bena Askrena, Tyrona Woodleyho, Andersona Silvu i Natea Diaze, všechny je porazil, přičemž Woodleyho dokonce dvakrát. Žádný z těchto soupeřů však nebyl v životní formě, a navíc pro ně není box primárním sportem. To by se teď ale mohlo změnit. 

V BKFC, tedy největší světové organizaci pro box bez rukavic, nám působí UFC veterán Mike Perry. To je přirozený rváč, který preferuje styl ulice. Jeho údery způsobují bolest a on sám rád vyhledává nové výzvy. V MMA mu na té nejvrcholnější úrovni pšenka zrovna nekvetla, ale v boxu bez rukavic je naprosté zvíře. Dokonce tak moc velké, že zde ještě nenašel žádného přemožitele. 

Boxerská stáj Most Valuable Promotions se s Perrym setkala a nabídla mu účast na turnaji, jehož dominantou bude právě jeho boxerský zápas s influencerem Jakem Paulem. Ten se měl původně 20. července v Dallasu postavit proti Mikeu Tysonovi, kterého ale do zápasu v tomto termínu nepustí zdravotní potíže.

Náhrada měla být podobně silná a atraktivní, tyto podmínky Perry dokonale splňuje. A navíc mu je “teprve” třicet dva let, a tím pádem se stává jedním z těch absolutně nejmladších soupeřů, jakým Jake kdy čelil. Nějakou pokoru od Paula k tomuto soupeři ovšem nečekejte. Ač je to naprosté zvíře, hodlá si na něm smlsnout. 

“Všichni mluví pouze o Tysonovi, ale skutečnost je taková, že každý soupeř, kterému jsem čelil, se nakonec zblízka podíval na podlahu, Perry nebude výjimkou,” napsal Paul na své síti X.

“S Tysonem se střetneme v náhradním termínu letos v listopadu, takže si to mezitím já a Perry rozdáme v Tampě. Nikoho se nebojím. Jsem připravený čelit komukoliv, kdekoliv a kdykoliv, klidně samotnému šampionovi v boxu bez rukavic. Nakonec se mi stejně ukloní jako všichni ostatní!” přidal sebevědomý mladík.


Další články