Sleduj nás

Jeho hlava bude rozbitá víc než moje, slibuje Terminátor před odletem do Ruska

Jeho hlava bude rozbitá víc než moje, slibuje Terminátor před odletem do Ruska

Ačkoliv Mikhail Ragozin říká, že Karlos Vémola dělá osudovou chybu, když se rozhodl jet s ním bojovat až do Ruska, pak to českého Terminátora vůbec netrápí. Ba naopak slibuje: „Jeho hlava bude více rozbitá než ta moje!“

Souboj, na nějž se těší všichni fanoušci z tuzemské scény, se uskuteční osmého května, a to pod vlajkou ruské bojové lodi Russian Fighting Championship, v níž mimo jiné zažije svou premiéru také šampion velterové váhy OKTAGONU MMA David Kozma.


Karlos Vémola se vydává vstříc osudu, který mu pravidelně hází klacky pod nohy, avšak on se jimi vždy hravě prodírá. Současné polínko je ovšem mnohem tužší, než tomu bylo v minulosti, Mikhail Ragozin totiž sní o vstupu do UFC a skalp protivníka, jako je Karlos, by mu jistě otevřel dveře.

„Jeho hlava bude více rozbitá než ta moje,“ nechal se slyšet Terminátor před odletem do Jekatěrinburgu. „Jdu si pro vítězství a přes to prostě nejede vlak,“ říká sebevědomě.


Karlos má na svém kontě deset vítězství v řadě. To poslední přišlo na Night of Warriors proti Princi Aounallahovi. Možná se předem očekával o něco „vyrovnanější“ duel, ale francouzský soupeř jej projel na plné čáře.

„Zápasy v Rusku jsou jednak důležité z pohledu reprezentování českého MMA, a jednak jsou důležité i z pohledu mého dalšího rozvoje. I kvůli tomu jsem nešel proti Princovi do žádných risků,“ vysvětloval Vémola, který si byl zároveň vědom toho, že jej jeho příští soupeř důkladně sleduje. „Myslím si, že poslední zápas byl hezkou vizitkou. V Rusku to ale bude o tom, kdo to chce víc,“ předpovídal.


„Očekávám, že to bude duel hlavně o fyzičce. Proti mně budou jak fanoušci, tak i rozhodčí, co mě bude neustále zvedat. Musím mít dostatek sil, abych byl schopný provést tři až čtyři takedowny v jednom kole. Myslím si, že ho porazím na body. Musím do toho dávat srdce,“ uzavíral Vémola.


Další články