Sleduj nás

Jede se dál, hlásí Petrášek, jenž nehodlá dovolit, aby mu prohra s Kimballem zničila sny

Jede se dál, hlásí Petrášek, jenž nehodlá dovolit, aby mu prohra s Kimballem zničila sny

Někdy člověk vyhraje, podruhé zase prohraje. Pokaždé je ale však důležité, aby tento případný neúspěch nikoho z nás nevyvedl z naší cesty.

Ačkoliv Miloš Petrášek pár chvil po druhé prohře s Jeremym Kimballem jevil jisté známky zklamání, ve vzduchu byla cítit naděje, která by se mohla nést na vlně lepších zítřků. „Prohrál jsem, ale cítím, že v porovnání s prvním zápasem mohu být spokojený a zároveň připravený jít dál,“ prohlásil v reakci na bodovou prohru, která sice vzešla z tříkolové bitvy plné emocí, avšak neměla by ho zastavit z této dlouhé cesty. Každým zápasem se člověk učí.

„Je škoda, že se to na ten druhý pokus nepovedlo, přesto bych rád poděkoval celé Ostravě, která mi fandila a držela mi palce. Na takový zážitek nikdy nezapomenu,“ poděkoval neustále povzbuzujícímu publiku, přičemž nezapomněl ani na soupeře. „Jeremy, děkuju ti za zápas. Slíbil jsi mi odvetu a svůj slib jsi dodržel, čehož si cením. Byla to skvělá bitva,“ uznával Meloun kvality soupeře, se kterým se pod hlavičkou Oktagonu budeme vídat o něco častěji.


Přijímat porážky nebývá nikdy lehké, zejména jedná-li se o klíčové duely, jež vás mohou rychle posunout na vrchol, ovšem jak už tomu bývá zvykem, každý si z nějakého neúspěchu něco odnese. První zápas proti Kimballovi Petráškovi příliš neukázal, nicméně druhý už byl mnohem vyrovnanější a ve třetím bychom se třeba dočkali i lepšího výsledku. Kdoví, co nám přinese budoucnost, možná to jednoho dne vyjde.


Další články

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím

OKTAGON se pustil do odtajňování zápasové karty pro oba turnaje, které bude v červenci hostit pražská Štvanice. K věhlasným jménům jako Karlos Vémola a Ivan Buchinger přibyly dvě atraktivní persony, které si vyhrožují násilím již více než půl roku. Právoplatný šampion pérové váhy Mate Sanikidze je připravený hájit svoji pozici proti dočasnému držiteli opasku Losene Keitovi.

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím