Sleduj nás

Je to více než evidentní, Edwards je ze mě pos*aný, má jasno Masvidal

Je to více než evidentní, Edwards je ze mě pos*aný, má jasno Masvidal
Jorge Masvidal nežere Edwardsovy „výmluvy“, že teď nemá na souboj čas. Za tím vším cítí jen strach.

Stůj co stůj, příští Jorgeho zápas musí být o titul. Cestičku k tomu měl prý i dokonale nalajnovanou, jelikož pás momentálně drží člověk, se kterým má nevyřízené osobní účty.

„Já a Leon jsme mezi sebou na nože. On o mně mlel nějaké sračky, tak jsem ho jednou proplesknul a od té doby všude hlásí, že mě vyzve. Bohužel to jen hlásí do medií, aby si zachoval tvář, ale ve skutečnosti se mě jinak bojí. Má strach, že bych zopakoval tu nakládačku, co jsem mu dal před třemi lety v Londýně,“ rozvášnil se Masvidal v interview pro MMA Junkie.


masvidal titul ufc zadost Jorge Masvidal a Dana White

„Edwards je nyní šampion, může si určovat podmínky. Kdyby Whiteovi řekl, že chce zápas se mnou, White mu ho dá. Ale Edwards se bojí, má strach a není to pro mě chlap. Jasně bych s ním zametl. A jelikož jsem hvězda organizace, sledovaly by náš zápas miliony lidí. Takové ostudě se chce tenhle falešný človíček vyhnout,“ míní.


Masvidal si tedy žije vlastní život, ale bohužel i on se nachází v pozici, ve které byl nazýván zbabělcem. UFC se totiž třikrát snažilo Jorgeho spárovat s Gilbertem Burnsem, pokaždé neúspěšně a pokaždé byla chyba na Jorgeho straně… Jak vidno, tento člověk si evidentně vybírá, s kým bude bojovat.

Další články