Sleduj nás

Je to v p*deli, UFC mě totálně zazdilo, postěžoval si Ngannou. Duel s Furym White odsuzuje

Je to v p*deli, UFC mě totálně zazdilo, postěžoval si Ngannou. Duel s Furym White odsuzuje
Francis Ngannou si přeje, aby mu UFC udělilo výjimku pro zápas s Tysonem Furym. Dana White s ním ale rychle vymetl.

„UFC je velmi mazané, co se týká řešení kontraktů. Pokud nechtějí, abyste působili nikde jinde, nedovolí vám se vybojovat ze smlouvy. Já jsem třeba nucen na svůj zápas čekat celý jeden rok. A to tu v tom nejsem sám, podívejte se na takového Natea Diaze či Dustina Poiriera,“ začal svůj proslov Ngannou, jenž toho měl hodně na srdci. Hledá totiž způsob, jak docílit svého, pořádně si konečně vydělat a fanouškům doručit jeden z největších fightů vůbec.

„Protože jsem po operaci kolene, letos už svůj pás asi neobhájím. Do konce smlouvy mi přitom chybí jeden zápas, který bych měl naplnit nejspíš až v příštím roce, pokud mi to tedy UFC dovolí. Proto jsem jim nabídl kompromis. Já jim podepíšu tu novou smlouvu, kterou po mně tak chtějí, a oni mi na oplátku dovolí boxovat s Tysonem Furym. To jsem ale ještě nečekal, že se mnou tak rychle zametou,“ udivoval se jindy obávaný kamerunský Predátor.

„Je to kompletně v prdeli, jak mě UFC zazdilo. Snaží se kolem mě omotat provaz a držet mě zkrátka. Za tuhle směšnou výplatu tu ale bojovat nemůžu, jsem přeci šampion a zasloužím si nějaké uznání,“ pronesl během online interview pro MMAFIghting Francis Ngannou, jenž si za svou poslední titulovou obhajobu proti Cirylu Ganeovi odnesl „směšných“ 600 tisíc amerických dolarů. To Tyson Fury si za svou obhajobu s Dillianem Whytem vydělal přesně 56x více.


Další články